نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/6      12:3:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:135


نسخه چاپی
واژگونی پژو405 با 2 کشته و یک مجروح
گروه استان ها- سيستان و بلوچستان – رئيس پليس راه جنوب استان سيستان و بلوچستان از واژگوني و حریق يك دستگاه پژو 405 در محور "ایرانشهر -سرباز"با 2 کشته و یک مجروح خبر داد.

 

 

سرهنگ "يداله ستوده" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشريح جزئيات اين حادثه گفت: ساعت 16 و 40 دقيقه عصر روز گذشته یک فقره واژگونی در محور" ایرانشهر – سرباز" حولی روستای "رودان"به مرکز فوريت هاي پليسي 110 و بلافاصله گشت تصادفات پلیس راه برای بررسي موضوع به همراه عوامل امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

 رئيس پليس راه جنوب استان سيستان و بلوچستان افزود: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد يك دستگاه پژو 405 با 3سرنشین پس از واژگونی دچار حریق شده است.

وی عنوان کرد: در این حادثه متاسفانه 2 سرنشین خودرو در شعله های آتش جان باختند و سرنشین دیگر خودرو نیز به شدت مجروح  و با کمک نیروهای امدادی به بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) ایرانشهر منتقل شد.

وی تصریح کرد: کارشناس تصادفات پلیس راه علت تامه حادثه را تخطی از سرعت مطمئنه و ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه اعلام کرده است.

سرهنگ ستوده با ابراز تاسف از این سانحه مرگبار خاطر نشان کرد: تفاوت رانندگي شتابزده و رانندگي با سرعت مطمئن، فاصله بين مرگ و زندگي و نقص عضو و سلامتي است و منشاء بسياري از تصادفات مرگبار، بی احتیاطی و عدم رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی نظیر سرعت و سبقت غیر مجاز است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون