نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/6      12:38:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:167


نسخه چاپی
مسابقات گشت جاده ای نمادی از ظرفیت و توانمندی پلیس
گروه ناجا – جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا گفت:برگزاری مسابقات گشت جاده ای می تواند نمادی از ظرفیت و توانمندی پلیس جمهوری اسلامی ایران و کشور عزیزمان برای دیگر کشورهای جهان باشد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محسن فتحی زاده" در حاشیه بازدید از محل برگزاری مسابقات گشت جاده ای 2019 روسیه و روند پیشرفت این پروژه، گفت: خدا را شاکریم که امروز توفیق پیدا کردیم با جمعی از همکاران و مسئولان از روند پیشرفت پروژه برگزاری مسابقات گشت جاده ای که برای اولین بار به میزبانی پلیس جمهوری اسلامی ایران در این محل برگزار می شود، بازدید کنیم.

وی با بیان اینکه جلسات متعددی برای هماهنگی ها و آمادگی ها از مدت ها قبل در سطح نیروی انتظامی برگزار شده ، افزود: صبح امروز نیز در جلسه ای که برگزار شد روند کارها مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت و گزارش ها توسط معاونت ها و پلیس های تخصصی مربوطه ارائه شد که خوشبختانه روند کار نسبت به اوایل پروژه پیشرفت مناسبی داشته است.

این مقام عالی انتظامی افزود: درچند روز مانده به برگزاری مسابقات، امیدواریم جزئیات کارها نیز طبق وعده مسئولان مربوطه برطرف شود تا تیم ها بتوانند تمرینات خود را به خوبی انجام دهند.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا ادامه داد: خوشبختانه با همت، هماهنگی و همدلی خوبی که بین همه مسئولان مربوطه وجود دارد و به نوعی همه در پای کار هستند امیدواریم جزئیات باقی مانده نیز برطرف شود.

سردار فتحی زاده در پایان با بیان اینکه برگزاری مسابقات گشت جاده ای می تواند نمادی از ظرفیت و توانمندی پلیس جمهوری اسلامی ایران و کشور عزیزمان برای دیگر کشورهای جهان باشد،گفت: امیدواریم مدعوین در این مسابقات از ظرفیت کشور ما مطلع و بتوانیم با استفاده از ظرفیت رسانه ها، رسانه ملی و خبرنگاران این آمادگی را به کشورهای دنیا منتقل کنیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون