نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/6      15:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:132


نسخه چاپی
کشف يک تن و 605 کیلو موادمخدر در عملیات مشترک پلیس
گروه استان ها _ سمنان _ فرمانده انتظامی استان از کشف یک تن و 605 کیلو موادمخدر در عملیات مشترک با پلیس سیستان و بلوچستان خبر داد.

سرهنگ عبداله حسنی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در پی اقدامات تخصصی چند ماهه ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، اطلاعاتی از فعالیت های مجرمانه اعضای باندی که با قاچاقچیان بین المللی ارتباط داشتند به دست آمد.

فرمانده انتظامی استان با بیان این که اعضای این باند قصد انتقال یک محموله بزرگ موادمخدر را به مرکز کشور داشتند، ادامه داد: در همین راستا هماهنگی های لازم قضائی و تعامل موثر و مطلوب با پلیس سیستان و بلوچستان برقرار شد.

این مسئول انتظامی از حضور تیم های عملیاتی پلیس سیستان و بلوچستان در منطقه حمل محموله خبرداد و گفت: تعقیب و مراقبت های نامحسوس ماموران به ثمر نشست و با هدایت لحظه به لحظه اطلاعاتی ماموران پلیس استان سمنان تویوتا هایلوکس حامل مواد در منطقه "مک سوخته" در هنگ مرزی سراوان شناسایی شد.

سرهنگ حسنی به درگیری مسلحانه سوداگران مرگ و پلیس اشاره و خاطرنشان کرد: قاچاقچيان پس از يک ساعت درگيري با استفاده از تاريکي شب و موقعيت جغرافيايي خاص منطقه، خودروي حامل مواد را به جاگذاشته و به کشور پاکستان متواری شدند.

وی از کشف یک تن و 587 کیلو تریاک و 18 کیلو هروئین در این عملیات خبر داد و يک قبضه سلاح کلاش و تعدادی مهمات مرتبط با آن از کشفیات این عملیات بود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون