نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/6      15:52:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:296


نسخه چاپی
تأکید فرمانده نیروی انتظامی در برخورد با قانون‌شکنان در صیانت از مردم است
گروه استان ها_ یزد_ فرمانده سپاه الغدیر استان گفت: اقدامات نیروی خدوم انتظامی در برخورد قاطعانه با هنجارشکنان نشان می‌دهد جایی که پای حقوق مردم در میان است، نیروی انتظامی با کسی تعارف ندارد و این ستودنی است.

سرهنگ " رضا پور شمسی " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، ضمن تقدیر از مواضع اخیر سردار " اشتری " فرمانده نیروی انتظامی پیرامون برخورد با قانون‌شکنان و هنجارشکنان، گفت: قانون خط قرمز همگان است و باید احترام به قانون و عمل به آن در تمام کشور مبنای همه اقدامات باشد.

وی با بیان اینکه نباید میدان را برای مانور قانون‌شکنان خالی کرد، اظهار داشت: بی‌توجهی به قانون کشور یعنی بی‌احترامی به مردم و زیر پا گذاشتن حقوق عموم مردم، بر همین اساس وظیفه دستگاه‌های مسئول است که در حمایت از حقوق شهروندان برابر قانون‌شکنان با قاطعیت ایستادگی کنند.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با بیان اینکه نیروی انتظامی ضامن امنیت کشور است، عنوان کرد: جوسازی‌ها علیه نیروی انتظامی -که از سوی دشمنان ملت ایران مدیریت می‌شود با هدف ضربه زدن به اقتدار این نیرو است و البته آن‌ها به وضوح می‌دانند که ضربه به اقتدار ناجا، خدشه‌دار شدن امنیت عموم مردم را به دنبال دارد.

پورشمسی خاطرنشان کرد: دستگاه‌ های متعددی متولی برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی هستند و انتظار این است که همه این دستگاه‌ها در این زمینه به طور جدی فعال باشند و نیروی انتظامی را تنها نگذارند.

وی با بیان اینکه تأکید فرمانده نیروی انتظامی در برخورد قاطعانه با قانون‌شکنان و هنجارشکنان در صیانت از مردم است، تصریح کرد: اقدامات نیروی خدوم انتظامی در برخورد قاطعانه با هنجارشکنان نشان می‌دهد جایی که پای حقوق مردم در میان است، نیروی انتظامی با کسی تعارف ندارد و این ستودنی است.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد، بیان کرد: سپاه پاسداران نیز این روحیه مردم‌داری و قانون‌مداری را مغتم می‌شمارد و با نیروی انتظامی در این عرصه همراه و همگام است.

پورشمسی افزود: مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی ممکن است برای برخی افراد تلخ و ناخوشایند باشد اما در حقیقت برای همه جامعه مفید است و اگر غفلت شود تبعات ضدفرهنگی و ضدامنیتی برخی ناهنجاری‌ها دامنگیر آحاد مردم می‌شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون