نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/6      15:58:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:298


نسخه چاپی
توسعه و شكوفايي اقتصادي، نيازمند امنيت پايدار است
گروه استان‌ها - گيلان - امام جمعه بندر انزلي در مراسم افتتاح كلانتري ويژه منطقه آزاد انزلي گفت: توسعه و شكوفايي اقتصادي جامعه نيازمند امنيت پايدار است.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، حجت الاسلام والمسلمين شمس‌الدين با اشاره به اين كه توسعه و شكوفايي اقتصادي جامعه نيازمند امنيت پايدار است گفت: نقش نيروي انتظامي به عنوان تامين كننده امنيت در ابعاد مختلف بسيار تاثيرگذار و حساس است.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به هجمه‌هاي اقتصادي دشمنان، مي‌طلبد انسجام و وحدت داخلي كشور را به صورت مقتدرانه حفظ كنيم تا شاهد شكوفايي اقتصادي در جامعه باشيم.

امام جمعه بندرانزلي با بيان اين كه پليس براي ايجاد امنيت نيازمند تجهيزات و امكانات سخت‌افزاري و نرم‌افزاري است اظهار داشت: راه‌اندازي كلانتري ويژه منطقه آزاد انزلي نشان دهنده توجه پليس به امنيت در زمينه‌هاي كسب و كار و اقتصاد است.

شمس الدين برقراري امنيت در حوزه‌ هاي مختلف اجتماعي، اقتصادي، فرهنگي و برخورد با برهم زنندگان نظم عمومي جامعه را از مطالبات مردم دانست و گفت: با ارتقاء امنيت در سطح جامعه، فعالان اقتصادي با خيالي آسوده‌تر در اين عرصه فعاليت خواهند كرد.

امام جمعه بندرانزلي متذکر شد: نيروي انتظامي با راه‌اندازي كلانتري در منطقه آزاد اقتصادي بندر انزلي به خواسته و مطالبه به حق مردم جواب داده كه اين جاي تشكر و قدرداني دارد.

گفتني است در كلانتري ويژه منطقه آزاد بندرانزلي که به منظور ارتقاء امنيت پايدار و افزايش خدمت‌رساني سريع و به موقع به مردم، راه اندازی شده ؛كليه خدمات مربوط به نيروي انتظامي از قبيل برقراري نظم و امنيت، صدور گواهينامه، شماره‌گذاري خودرو و ساير فعاليت‌هاي مرتبط با پليس ارائه مي‌شود.

شایان ذکر است: کلانتری ویژه منطقه آزاد بندر انزلی با حضور سردار " محمدرضا اسحاقي "، حجت الاسلام والمسلمين " سيد عبدالجواد شمس‌الدين "، " رضا مسرور " مدير عامل منطقه آزاد و تعدادي از مسئؤلان نظامي و انتظامي در شهرستان انزلي افتتاح شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون