نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/6      18:4:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:122


نسخه چاپی
مرزبانی حامی کولبران رسمی و قانونی است/ کاهش تخلفات و جرائم مرزی در استان آذربایجان غربی
گروه ناجا - فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه مرزبانی حامی کولبران است، گفت: عبور غیر مجاز، تخلفات و جرائم مرزی در استان آذربایجان غربی کاهش یافته که این مهم نشان از فرهنگ سازی صحیح و کاربردی در نقاط مرزی است.
 
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضایی" در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین "سید مهدی قریشی" نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی گفت: مرزبانان آمادگی کامل برای جلوگیری از هرگونه تجاوز مرزی را دارند اما کمبود‌هایی در مرز وجود دارد که نیاز به توجه ویژه دولت، استانداران و مسئولان استانی است.

این مقام عالی مرزبانی ناجا با اشاره به دیوارکشی مرز ایران و ترکیه، ادامه داد: زحمات‌ و تلاش‌های مرزبانان برای میهن عزیزمان مثمر ثمره بوده؛ غیورمردان مرزبانی ناجا با تلاش شبانه روزی طی 4 ماه گذشته، 30 تن مواد مخدر کشف کرده اند که این نشان از اهمیت مراقبت و کنترل نوار مرزی توسط مرزبانان دارد.

وی با تأکید بر اینکه مرزبانی ناجا حامی کولبران است، تصریح کرد: کولبر با قاچاقچی تفاوت دارد؛ کسی که هنگام شب در مرز تردد می کند کولبر نیست، کولبر ساعت تردد و مجوز تردد در مرز دارد.

سردار رضایی ادامه داد: با تلاش شبانه روزی مرزبانان آذربایجان غربی، عبور غیر مجاز، تخلفات و جرائم مرزی در استان کاهش یافته که این مهم نشان از فرهنگ سازی صحیح و کاربردی در نقاط مرزی است.

حجت الاسلام و المسلمین "سید مهدی قریشی" نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی در ادامه این دیدار ضمن آرزوی سلامتی برای مرزبانان خدوم و زحمتکش کشور، گفت: نیاز است توجه ویژه‌ای به کولبران در مرزها شود که با مدیریت صحیح باید کولبران را کنترل کرد.

وی،اشتغال در نوار مرزی را مهم دانست و تصریح کرد: مرزنشینان حامی مرزبانان هستند و توجه ویژه به آنها، ‌می تواند زمینه ساز تأمین امنیت پایدار در مرزها باشد که به لطف خداوند و عنایت فرمانده مرزبانی ناجا این مهم در مرزهای آذربایجان غربی به خوبی مشهود است.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون