نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/7      9:59:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:204


نسخه چاپی
دستگيري سارقان موتورسيكلت
گروه استان ها- خراسان رضوي – فرمانده انتظامي شهرستان تربت حيدريه از دستگيري 4 سارق موتورسيكلت و كشف 30 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس سرهنگ " علي اكبر كياني" در تشريح اين خبر گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت موتور سيكلت در سطح شهرستان، دستگيري سارق یا سارقان احتمالی به صورت ويژه در دستور كار كارآگاهان پليس آگاهي قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پليس آگاهي با جمع آوري اطلاعات اوليه از شيوه و شگرد سارقان و تحقيقات گسترده به يك باب منزل مسكوني در يكي از روستاهاي حاشيه شهرستان كه محل تردد افراد ناشناس بود مشكوك شدند.

كياني تصریح کرد: کارآگاهان پلیس با هماهنگي مقام قضائي منزل مورد نظر را بازرسي، كه تعداد زيادي وسائل و قطعات موتورسيكلت به همراه تنه موتور كشف و دو متهم نیز در اين رابطه دستگير شدند.

وي بيان داشت: متهمان دستگیرشده در بازجویي هاي به عمل آمده و با توجه به اسناد و مدارك پلیس به 30 فقره سرقت موتورسيكلت با همدستي دو نفر ديگر از دوستانشان اعتراف كه بلافاصله در يك اقدام ضربتي دو متهم ديگر نیز توسط پلیس دستگير شدند.

اين مقام انتظامي با اشاره به دستگیری یک مالخر، در این زمینه گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان تربت حیدریه در پایان سخنان خود به شهروندان توصیه کرد؛ نسبت به ايمن كردن وسائط نقليه خود در جهت پيشگيري از سرقت اقدام و هر گونه مورد مشكوك را از طريق شماره تلفن 110 به پليس اطلاع رسانی کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون