نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/7      10:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:145


نسخه چاپی
کشف 140 ميليارد کالاي ممنوعه در مرزهاي کردستان
گروه ناجا - فرمانده مرزباني استان کردستان از کشف 140 ميليارد ريال کالاي قاچاق طي يک ماه گذشته در مرزهاي کردستان خبر داد.
 

سردار "کيومرث شيخي" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشريح اين خبر اظهار داشت: در راستاي کنترل مرزها و به منظور جلوگيري از ورود كالاي قاچاق به کشور، مرزبانان استان کردستان طي يک ماه گذشته توانستند در چندين عمليات دقيق و برنامه‌ريزي شده، مقادير قابل توجهي کالاي ممنوعه و قاچاق را کشف کنند.

وي افزود: مرزبانان در اين عمليات‌ها، 2 هزار و 881 دستگاه گوشي تلفن همراه و تبلت، 164هزار و 817 پاکت سيگار خارجي، 55 هزار و 953 ليتر مواد سوختي و 21 هزار و 496 ثوب البسه، 220 دستگاه لوازم صوتي و تصويري و 32 هزار قلم داروی قاچاق را کشف کردند.

فرمانده مرزباني استان کردستان با اشاره به اینکه در این راستا 39 قاچاقچي دستگیر و 28 وسیله نقلیه توقیف شد، تصریح کرد: کارشناسان ارزش ريالي کالاهاي کشف شده را 140 ميليارد ريال برآورد کردند.

سردار شيخي تصریح کرد: مرزباني کردستان براي مقابله با قاچاق کالا، پوشش خلاءهاي مرزي و بحث انسداد مرز را در طول نوار مرزي استان با جديت در دستور كار خود قرار داده و با استقرار پاسگاه ها و برجك هاي مرزي و خدمت شبانه روزي مرزبانان مستقر در نقاط صفر مرزي، تمام توان خود را براي مقابله با ورود و خروج کالاي ممنوعه از مبادي غير رسمي به کار مي گيرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون