نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/7      10:51:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:279


نسخه چاپی
در برخورد با هنجارشکنی و بی قانونی در کنار ناجا هستیم
گروه استان ها – زنجان - فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان با اشاره به مواضع اخیر فرمانده ناجا گفت: تلاش های نیروی انتظامی در برخورد با هنجارشکنی ها برای آسایش مردم است.

 

 

سردار جهانبخش کرمی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، ضمن حمایت و تشکر از سخنان فرمانده ناجا در برخورد با هنجارشکنی ها و بی قانونی ها اظهار داشت: نیروی انتظامی روز و شب تلاش می کند تا امنیت و آرامش در جامعه حاکم باشد.

وی با بیان اینکه تلاش نیروی انتظامی برای آسایش مردم است، افزود : برای اینکه نیروی انتظامی بتواند به وظیفه خود عمل کند، لازم است تا قوانین و مقررات را اجرا کند بنابراین افرادی که تحت تاثیر رسانه های بیگانه هنجارشکنی و قانون شکنی کرده و ارزش های اسلامی را زیرپا می گذارند نباید از برخوردهای نیروی انتظامی در امان باشند.

فرملنده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان بیان کرد: افرادی که قانون شکنی و هنجارشکنی کرده و ارزش های انقلابی و اسلامی را زیرپا می گذارند، باید منتظر برخوردهای قانونی نیروی انتظامی نیز باشند.

وی با بیان اینکه سپاه و بسیج نیز از مواضع انقلابی فرمانده نیروی انتظامی کشور و فرماندهان نیروی انتظامی استان ها به خصوص استان زنجان حمایت خواهد کرد، خاطرنشان کرد: بسیج هرجا که لازم باشد با رعایت قوانین و مقررات در کنار نیروی انتظامی در برخورد با هنجارشکنی ها و قانون شکنی ها خواهد بود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون