نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/7      9:11:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:132


نسخه چاپی
تاکید کمیسیون امنیت ملی بر تقویت تجهیزات نیروی انتظامی
گروه ناجا- وزیر کشور از تاکید کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بر تقویت تجهیزات و امکانات نیروی انتظامی خبرداد.

 

به گزارش  پایگاه خبری پلیس به نقل از خبرگزاری تسنیم، "عبدالرضا رحمانی‌فضلی" عصر روز یکشنبه ( 6 مرداد) درباره حضورش در کمسیون امنیت ملی، گفت: از آنجا که رئیس کمیسیون امنیت ملی، عضو شورای امنیت کشور است، در جریان تصمیم‌گیری‌ها، سیاست‌گذاری‌ها و اقدامات امنیتی، انتظامی و قضائی قرار می‌گیرد.

وی افزود: موضوع امنیت در شرایط کنونی، مهم‌ترین مسئله کشور به شمار می‌رود و اعضای کمیسیون دغدغه‌ها و توصیه‌هایی داشتند که یکی از این توصیه‌ها برای مسائل مرزی بود که باید با هوشیاری رصد و پایش شود.

وزیرکشور تصریح کرد: از دیگر توصیه‌های اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در حوزه داخلی کشور، مسائل احتمالی اقتصادی کارگران و شرایط سخت معیشتی آنها بود.

رحمانی‌فضلی به حضور جانشین فرمانده نیروی انتظامی در این جلسه و ارائه گزارشی از عملکرد ناجا در حوزه سرقت و مقابله با این جرم اشاره کرد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نظر بر این است که ما باید نیروی انتظامی را از نظر تجهیزات و امکانات تقویت کنیم؛ چراکه بار بسیاری از ماموریت ها بر روی دوش نیروی انتظامی است.

وزیر کشور در پایان خاطرنشان کرد: قطعا ارتباط و همکاری میان کمیسیون و وزارت کشور می‌تواند در ارتقای تقویت، امنیت و کاهش دغدغه‌های مردم تأثیر داشته باشد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون