نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/7      9:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:79


نسخه چاپی
ضرورت افزایش منزلت اجتماعی و توان عملیاتی ناجا با هدف ارتقاء امنیت مردم
گروه ناجا- رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: منزلت اجتماعی و توان عملیاتی ناجا باید افزایش یابد تا مردم از حق امنیت و آرامش خاطر بهره‌مند شوند.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، "مجتبی ذوالنوری" در حاشیه جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران، گفت: نمایندگان با حساسیت و از سه بُعد به موضوع نشست امروز کمیسیون امنیت ملی مجلس پرداختند؛ نخست از بُعد شهروندی، دوم به عنوان نمایندگان مردم و سوم از دید نماینده عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره موضوعات امنیتی اظهارنظر کردند.

وی افزود: اعضای کمیسیون نظرات خود درباره امنیت و مواردی که موجب اختلال در امنیت می‌شود و موضوعات مرتبط با قاچاق، آسیب‌های اجتماعی و فضای مجازی را طرح کردند؛ وزیر کشور نیز به صورت مفصل به دغدغه نمایندگان پاسخ داد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: تقویت نیروی انتظامی با توجه به ماموریتی که در استقرار امنیت و رسیدگی به مسائل مردم به عهده دارند، مورد توجه قرار گرفت.

ذوالنوری اظهار کرد: منزلت اجتماعی و توان عملیاتی ناجا باید افزایش یابد تا مردم از حق مسلم خود که امنیت و آرامش خاطر است، بتوانند بیشترین بهره را ببرند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون