نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/7      12:55:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:245


نسخه چاپی
طرح ناظر یک باید با قدرت بیشتری دنبال شود/ حمایت مردم و مسئولان از اجرای طرح ناظر یک
گروه استان ها- خراسان شمالی- فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه مردم و مسئولان از اقدامات ناجا در راستای طرح ناظر یک حمایت کردند، گفت: با توجه به اینکه مقابله با هنجار شکنی های اجتماعی وظیفه تمام دستگاه ها خصوصا نیروی انتظامی است باید این طرح در سطح استان با قدرت بیشتری دنبال شود.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "علیرضا مظاهری" صبح امروز در مراسم صبحگاه با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا، اظهار داشت: مدتی قبل ناجا با همکاری قوه قضائیه طرح ناظر یک را به منظور برخورد با هنجار شکنی های اجتماعی و بدحجابی در داخل خودرو ها به مرحله اجرا گذاشت.

وی با اشاره به این که در این رابطه خوشبختانه حمایت های مردم، مسئولان و نمایندگان ولی فقیه را به همراه داشتیم، افزود: در جایی که مردم و مسئولان از اقدام ناجا در دفاع از ارزش ها و مقابله با ضد ارزش ها، حمایت می کنند ما نیز بایستی لبیک گوی مقام معظم رهبری باشیم و با قدرت در کنار مردم وظایف خود را به نحو احسن انجام دهیم.

این مقام ارشد انتظامی در استان با اشاره به این که نقش نیروی انتظامی به عنوان متولی اصلی امر یک نقش بسیار ارزشمند است، تصریح کرد: این طرح با قدرت و به صورت مستمر در سطح استان اجرا می شود و لازم است در این رابطه تمام دستگاه ها و خصوصا مردم عزیز همکاری لازم را با ناجا و دستگاه قضائی داشته باشند.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی با تقدیر و تشکر از تلاش بی وقفه همکاران در راستای اجرای این طرح، خاطر نشان کرد: دشمنان ما باید بدانند که ناجا در دفاع از ارزش های اسلامی یک قدم هم عقب نشینی نخواهد کرد و با هرگونه اقدام ضد ارزشی دشمن نیز با قدرت و اقتدار برخورد خواهیم کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون