نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/7      13:25:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:189


نسخه چاپی
کشف 50 کيلو حشيش در پایتخت
گروه استان‌ها - تهران بزرگ - رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از دستگيري یک قاچاقچي در محله پیروزی به همراه 50 کیلوگرم حشیش خبر داد.
 

سرهنگ "محمد بخشنده" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ،گفت: در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران پایگاه پنچم پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، مشخص شد که فردی در محله پیروزی ضمن نگهداری موادمخدر اقدام به توزیع آن می کند که این مسئله به تجمع معتادان و نارضایتی شهروندان ختم شده است.

این مقام انتظامی عنوان داشت: نتیجه تحقیقات در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت و به دنبال آن دستور بازداشت متهم و بازرسی از مخفیگاه وی صادر شد که پس از چند شبانه روز تحقیقات و پیگیری های مستمر، مخفیگاه این متهم شناسایی و در یک عملیات ضربتی هنگام ورود به آنجا دستگیر شد.

وی افزود: متهم به پایگاه پنجم پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت منتقل و تحت بازجویی قرار گرفت اما منکر اتهامات وارده شد و اعلام داشت که هیچ گونه فعالیتی در امر توزیع مواد مخدر ندارد، اما زمانی که در بازرسی از مخفیگاهش 50 کیلوگرم حشیش در بسته‌بندی های مختلف کشف شد به ناچار لب به اعتراف گشود و به جرم خود اعتراف کرد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، تصریح کرد: با اعتراف متهم به جرمش، پرونده تکمیل و برای رسیدگی بیشتر به دادسرا منتقل شد و تلاش برای شناسایی همدستان احتمالی وی همچنان ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون