نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/7      13:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:174


نسخه چاپی
کشف حدود 2 تن مواد مخدر در استان مرکزی
گروه استان ها - مرکزی - جانشين فرماندهي انتظامی استان از کشف یک تن و 825 کیلوگرم انواع مخدر در عمليات هاي پليس اين استان در چهار ماهه نخست سال جاري خبر داد.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ "يوسف سپهوند" در تشریح این خبر گفت: در راستای مبارزه همه جانبه با معضل مواد مخدر و جلوگیری از عواقب خانمانسوز ناشی از آن اقدامات گسترده ای در استان مرکزی صورت گرفته است .

وی اجرای طرح های مختلف پاک سازی در فواصل زمانی مختلف با استفاده از حداکثر توان اجرایی پلیس و امکانات موجود را بخشي از اقدامات نیروی انتظامی استان برای مقابله با مواد مخدر عنوان کرد.

این مقام انتظامی با اشاره به کشف یک هزار و 825 کیلو و 472 گرم انواع مواد مخدرشامل تریاک، هروئین، حشیش، شیشه و... در چهار ماهه نخست امسال در عمليات هاي پليس استان بیان داشت: طي اجراي اين عمليات ها در اين بازه زماني، 13 باند تهیه و توزیع مواد افیونی نیز منهدم شده است.

سرهنگ سپهوند با بیان اینکه 5 هزار و 642 معتاد امسال در استان مرکزی دستگیر شده است خاطر نشان کرد: 103 قاچاقچی، 201خرده فروش مواد مخدر  نیز در این عمليات ها دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائي معرفی شدند.

جانشين فرماندهي انتظامی استان مرکزی در پایان اظهار داشت: مجموعه انتظامی استان در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و افزایش احساس آرامش در بین مردم از هیچ اقدامی برای مقابله با معضل مواد مخدر فروگذاری نخواهد کرد و مردم نیز می توانند از طریق تماس با مرکز فوریت های 110 و اعلام تحرکات مجرمانه برخی افراد سودجو پلیس را در اجرای وظایف خطیر خود در حفظ آرامش جامعه یاری کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون