نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/7      15:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:292


نسخه چاپی
کشف 115 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در زنجان
گروه استان ها - زنجان- فرمانده انتظامی استان از کشف 115 دستگاه استخراج ارز دیجیتال (بیت کوئین) به ارزش بیش از 14 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " رحیم جهانبخش "در تشریح این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر قاچاق و به کارگیری دستگاه های بیت کوئین (تولید ارز دیجیتال) دریک كارخانه واقع در یکی از شهرك های صنعتي زنجان ، موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان زنجان خاطرنشان کرد: ماموران پس از بررسی و تایید صحت خبر و هماهنگی قضائی، به محل مورد نظر اعزام شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد:ماموران در بازرسی از محل 65 دستگاه استخراج ارز دیجیتال به همراه 78 دستگاه منبع تغذيه دستگاه های تولید ارز دیجیتال ( بیت کوئین) که به صورت سري نصب و در حال كار بود كشف کردند.

سردار جهانبخش با اشاره به اینکه در اين رابطه یک متهم دستگير که موضوع تحت رسیدگی است، افزود : متهم در تحقیقات صورت گرفته اعلام کرد دستگاه هاي کشف شده را از اينترنت خريداري کرده است.

فرمانده انتظامی استان زنجان خاطر نشان کرد : همچنین ماموران پلیس آگاهی استان زنجان موفق شدند در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس در محور بیجار – زنجان 6 دستگاه استخراج ارز دیجیتال را کشف کنند.

این مقام ارشد انتظامی استان زنجان خاطر نشان کرد : در 24 ساعت گذشته با تلاش ماموران انتظامی شهرستان ابهر و ایجرود 44 دستگاه استخراج ارز دیجیتال کشف شد.

سردار  جهانبخش با اعلام اینکه در این ارتباط 5 نفر دستگیر شدند خاطر نشان کرد : در مجموع 115 دستگاه استخراج ارز دیجیتال به ارزش بیش از 14 میلیارد ریال کشف شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون