نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/7      16:4:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:307


نسخه چاپی
کشف کالای قاچاق در ارتفاعات صعب العبور نودشه
گروه استان ها - کرمانشاه - فرمانده انتظامی استان از کشف یک میلیارد و 600 میلیون ریال کالای قاچاق در شهرستان پاوه خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "علی اکبر جاویدان" اظهار داشت: این مقدار کالای قاچاق با تلاس ماموران انتظامی پاوه در ارتفاعات صعب العبور شهر نودشه از توابع شهرستان پاوه کشف شد.

وی افزود: در این ماموریت پلیس نودشه پس از اطلاع از فعالیت عده ای قاچاقچی در مسیرهای صعب العبور کوهستانی، به منطقه اعزام شد و قاچاقچیان با مشاهده ماموران بار قاچاق خود را رها کرده و متواری شدند.

سردار جاویدان خاطرنشان کرد: در بازرسی از بار قاچاقچیان، 30 هزار نخ سیگار، 4 دستگاه سنگ فرز، 10 دستگاه دریل شارژی، 12 دستگاه موتور جوش، 2 هزار و 640 عدد گل تزئینی، 115 عدد اسپری خوشبو کننده، 14 دستگاه سشوار و 300 دست پوشاک زنانه قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: طبق نظر کارشناسان، ارزش محموله  قاچاق کشف شده به یک میلیارد و 600 میلیون ریال می رسد.

وی همچنین از تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری قاچاقچیان متواری خبر داد و گفت: مبارزه با پدیده قاچاق یکی از مهمترین اولویت هایی است که توسط پلیس کرمانشاه دنبال می شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون