نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/7      16:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:153


نسخه چاپی
يك کشته و 5 مصدوم درمحورهاي مواصلاتي كرمان
گروه استان ها-کرمان- سرپرست پلیس راه شمال استان گفت: در پي وقوع 2حادثه رانندگي در محورهاي مواصلاتي استان يك نفر جان خود را از دست داد و 5 نفر به شدت مجروح شدند.

سرهنگ "علي اكبر نصيري" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت: با توجه به حجم بالاي عبور و مرور در سطح جاده ها و معابر برون شهري استان روز گذشته در اثر بي احتياطي برخي از رانندگان 2 تصادف منجر به فوت و جرح در سطح معابر برون شهري استان به وقوع پيوست.

وي به تصادفی که محور" كرمان-بم" به وقوع پيوست اشاره كرد و گفت: در اين حادثه، يک دستگاه سواری پرايد به علت عدم توجه به جلو  با 4 عابر پياده كه قصد عبور از عرض جاده را داشتند برخورد كرد؛ هر 4 نفر به شدت مجروح و توسط عوامل اورژانس به بيمارستان منتقل شدند.

وي به حادثه دیگری در کيلومتر 30 محور"ماهان-كرمان" اشاره کرد و گفت: يك دستگاه سواری پرايد به علت تخطي از سرعت مطمئنه از مسیر خود منحرف و در نهایت واژگون می شود.

نصيري يادآور شد: در اين حادثه راننده  خودرو که جواني حدودا 28 ساله بود در دم جان خود را از دست داد و سرنشين 27 ساله نيز به شدت مجروح و روانه بيمارستان شد.

سرپرست پليس راه شمال استان خاطرنشان کرد : از رانندگان وسايل نقليه مي خواهيم در كليه معابر و جاده ها و به ويژه در نقاطي كه پرتردد هستند با سرعت مطمئنه و رعايت كامل احتياط رانندگي كنند تا شاهد اين چنين حوادث دلخراشي نباشيم.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون