نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/8      10:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:148


نسخه چاپی
كشف بيش از يك تن مواد مخدر در مرزهای حوزه سراوان

گروه ناجا - جانشین فرمانده مرزبانی ناجا از توقیف خودروی حامل یک تن و 605 کیلو انواع مواد مخدر در مرزهای حوزه سراوان، استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

 

سردار "احمدعلی گودرزی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشريح اين خبر اظهار داشت: مرزداران هنگ مرزي سراوان با کار گسترده اطلاعاتي به سرنخ‌هايي از قاچاق محموله سنگين موادمخدر از مناطق مرزي به عمق کشور در حوزه استحفاظي اين شهرستان دست يافتند.

وی افزود: در پي كسب اين خبر چندين تيم پوششي و عملياتي وارد عمل شدند و با کنترل نامحسوس محل عبور قاچاقچيان در مناطق مرزي، خودروي متعلق به اعضاي اين باند را در حال جا به جايي محموله سنگين مواد مخدر در يکي از مسيرهاي فرعي شناسايي کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: سوداگران مرگ قصد داشتند در فرصتي مناسب موادمخدر را از نقطه صفر مرزي به داخل کشور منتقل کنند که مرزداران طي عمليات ضربتي و غافلگيرانه عليه قاچاقچيان، موفق شدند آنها را در مرز زمين‌گير كنند.

سردار گودرزی با اشاره به توقیف یک خودرو در این رابطه افزود: مرزبانان جان بركف هنگ مرزی سراوان در این عملیات موفق شدند، يك تن و 605 كيلو و 450 گرم مواد مخدر شامل يك تن و 587 کيلو و450 گرم ترياک و 18 کيلوگرم هروئين را به همراه مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات كشف کنند.

جانشین فرمانده مرزبانی ناجا با تقدير و تشكر از همكاري خوب مردم و نهادهاي امنيتي ابراز اميدواري کرد که با اقدامات صحيح و به موقع و همکاري همه دستگاه‌هاي متولي شاهد ريشه‌کن شدن اين بلاي خانمان‌سوز دربین انسان‌ها به ويژه نسل جوان جامعه شويم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون