نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/8      10:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:95


نسخه چاپی
فرمانده یگان های ویژه ناجا:
دشمن شناسی؛ رمز موفقیت در ماموریت ها و عزت ایران اسلامی است
گروه ناجا - فرمانده يگان های ویژه ناجا گفت: کلیه کارکنان یگان ویژه باید از هوشیاری و بینش بالایی برخوردار باشند که یکی از آنها دشمن شناسی است چراکه این امر مهم، رمز موفقیت در ماموریت ها و عزت ایران اسلامی است.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبری پليس، سردار "حسن کرمی" در جمع کارکنان یگان های ویژه ناجا با اشاره به اینکه نیروهای یگان ویژه بازوان پرتوان جامعه هستند، اظهار داشت: ارتقای توان عملیاتی کارکنان یگان ویژه یکی از مولفه های موفقیت در ماموریت ها است و اگر بخواهيم اقتدار پلیس پايدار باشد بدون ترديد بايد در ارتقای آموزش کارکنان كوشا باشيم و نسبت به آن اهتمام بورزيم.

وی بزرگترین رمز موفقیت را داشتن پشتکار و تمرین و ممارست عنوان کرد و افزود: برای رسیدن به موفقیت، تنها فراگیری دانش و آموزش های سازمانی کافی نیست بلکه باید این آموزش ها با پشتکار و تمرین زیاد همراه باشد تا نتیجه مطلوبی را در نهایت به ارمغان بیاورد.

فرمانده یگان های ویژه ناجا با بیان اینکه اﻣﺮوزه ﻫﻴﭻ ﺳﺎزﻣﺎﻧﻲ ﻗﺎدر ﻧﻴﺴﺖ ﺑﺪون تمرین و آﻣﻮزش ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻳﺎﺑﺪ، تصریح کرد: این دو مقوله مهم و ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻣﻨﺎﺑﻊ اﻧﺴﺎﻧﻲ، ﻧﻪ ﺗﻨﻬﺎ در اﻳﺠﺎد داﻧﺶ و ﻣﻬﺎرت وﻳﮋه در ﻛﺎرﻛﻨﺎن ﻧﻘﺶ ﺑﺴﺰاﻳﻲ دارد ﺑﻠﻜﻪ ﺑﺎﻋﺚ ﻣﻲ ﺷﻮد اﻓﺮاد در ارﺗﻘﺎی ﺳﻄﺢ ﻛﺎراﻳﻲ و اﺛﺮﺑﺨﺸﻲ ﺳﺎزﻣﺎن ﺳﻬﻴﻢ ﺑﺎﺷﻨﺪ.

سردار کرمی با اشاره به اینکه ارتقای دانش، مهارت و توانمندي کارکنان نیاز به عزم جهادی دارد، تاکید کرد: كاركنان یگان ویژه بايد در تمامي لحظات براي اجراي ماموريت‌هاي محوله در چارچوب وظايف خود از آمادگي كامل برخوردار باشند که اين امر بدون توجه به موضوع آموزش و مرور آموزش‌هاي فراگرفته شده محقق نخواهد شد.

وی عنوان کرد: از آنجا كه عزم و اراده جدي در مسئولان عالي ستاد کل نیروهای مسلح و ناجا براي ايجاد تحول اساسي در زيرساخت هاي آموزشي، استفاده از ابزارها و دانش نوين در سازمان وجود دارد اين موضوع مي تواند نويد دهنده حركت جهشي یگان ویژه به سمت تربيت نيروهاي زبده و متناسب با وظايف و ماموريت ها باشد که در این راستا با نگرش به توانمندی و کارآمدی یگان ویژه توقع ستاد کل نیروهای مسلح همواره از یگان ویژه بالاست.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به برگزاری دومین یادواره 1200شهید یگان های ویژه ناجا در تهران و چند استان کشور، هدف از برگزاری این یادواره ها را تجلیل از خانواده آنان، ترویج فرهنگ ایثار، جهاد، شهادت و انتقال هنرمندانه این ارزش‌های ناب به مخاطبان خصوصا نسل جوان عنوان کرد و گفت: شهدا هم در دوره حیات و هم با شهادت به کشور خدمت کرده‌اند و اکنون وظیفه ما است که از این قشر، درس‌گرفته و در زندگی از آن بهره ببریم.

فرمانده یگان های ویژه ناجا با تاکید بر آمادگی یگان ویژه برای مدیریت جمعیت دو برابری زائران اربعین حسینی (ع) گفت: امسال همزمان با برگزاری اربعین حسینی (ع) به دلیل رایگان شدن صدور روادید و پیش‌بینی افزایش جمعیت زائران با شرایط خاصی روبه رو هستیم بنابراین در سال جاری باید خود را برای این افزایش جمعیت نسبت به سال گذشته آماده کنیم.

سردار کرمی به آمادگی علمی بصیرتی کارکنان پرداخت و اظهار داشت: آمادگی علمی بصیرتی بدان معناست که کلیه کارکنان یگان ویژه باید از هوشیاری و بینش بالایی برخوردار باشند که یکی از آنها دشمن شناسی است چراکه این امر مهم، رمز موفقیت در ماموریت ها و عزت ایران اسلامی است.

وی عزت و آبروی پلیس را در گرو صیانت از کارکنان عنوان کرد و گفت: اصلی ترین سرمایه پلیس جامعه محور، اعتماد مردم است و یگان ویژه با توجه به زبانزد عام و خاص بودن در ماموریت ها و خدمت رسانی به مردم همواره در معرض تهدید است به همین دلیل همه کارکنان باید به موضوعات مربوط به صیانت و حفاظت از خود و محیط پیرامون توجه ویژه داشته و در این خصوص آموزش ها و نظارت های لازم را عملی کنند چراکه دشمن از راه های مختلف، فضای مجازی و ... در صدد ضربه زدن به جوانان مومن و انقلابی است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون