نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/8      11:18:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:167


نسخه چاپی
دستگیری 2 سوداگر مرگ با یک تن و 187 کیلو مواد افیونی

گروه استان ها-سیستان و بلوچستان- فرمانده انتظامی استان از دستگیری 2 سوداگر مرگ و کشف یک تن و 187کیلو مواد افیونی در درگیری مسلحانه پلیس مبارزه با مواد مخدر در شهرستان "خاش"خبر داد.

 

سردار"محمد قنبری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این خبر، گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "خاش" با یک سری کار گسترده اطلاعاتی یک باند قاچاق را که به صورت مسلحانه و با استفاده از خودروهای تیزرو قصد جابه جایی محموله سنگین مواد افیونی از مناطق مرزی به عمق کشور را داشتند، شناسایی کردند.

وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان خاش با پشتیبانی تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح، قاچاقچیان را شب گذشته در حال جابه جایی مواد مخدر با 2 دستگاه  پژو405 در  محور خاش-زاهدان شناسایی و با علائم هشدار دهنده دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: راننده خودروها بدون توجه به هشدارهای مکرر پلیس متواری و سرنشینان آنها به سمت ماموران انتظامی تیراندازی کردند.

وی ادامه داد: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر خودروها را با قانون به کارگیری سلاح متوقف و قاچاقچیان با تنگ شدن عرصه به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

سردار قنبری عنوان کرد: در پاک سازی منطقه ضمن دستگیری 2 سوداگر مرگ، یک تن و 103کیلو  و 750 گرم تریاک، 43 کیلو و 770 گرم حشیش و 40کیلو سایر مواد مخدر  کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضای این باند حرفه ای قاچاق مواد افیونی خاطر نشان کرد: پلیس با اشراف کامل اطلاعاتي و حضور کامل در تمام نقاط استان اجازه نخواهد داد قانون شکنان و قاچاقچيان به اهداف پليد خود دست پيدا کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون