نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/8      12:33:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:252


نسخه چاپی
اجرای عدالت با پلیس مقتدر ممکن می شود
گروه استان ها – زنجان - دادستان استان با تاکید بر این که نیروی انتظامی نقطه ثقل و امید مردم است گفت : اجرای عدالت با پلیس مقتدر ممکن می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری، حجت الاسلام  و المسلمین" کرمی " در دیدار با سردار " رحیم جهانبخش " فرمانده انتظامی استان با اشاره به گستردگی و شبانه روزی بودن ماموریت های پلیس گفت: دادستانی در برخورد با جرایم و به ویژه جرایم خشن، تمام قد در کنار نیروی انتظامی ایستاده است.

دادستان زنجان با تاکید بر این که نیروی انتظامی نقطه ثقل و امید مردم است و اجرای عدالت با پلیس مقتدر ممکن می شود، افزود: دستگاه قضا با قاطعيت از نيروي انتظامي در زمينه هاي مختلف براي پيشبرد اهدافش حمايت و با مخلان و برهم زنندگان نظم و امنيت استان به شدت برخورد مي كند.

کرمی با اشاره به اين كه نيروي انتظامي مظهر امنيت، نظم بخشي، اقتدار و حيثيت در جامعه به شمار مي آيد تصریح کرد : کاهش جرایم خشن در سطح استان یک توفیق است .

وی با تاکید بر نقش بسیار مهم مشاوره و مددکاری در کاهش جرایم گفت: نقش مراکز مشاوره و دفاتر مددکاری نیروی انتظامی در پیشگیری از آسیب ها و جرایم بسیار مهم و موثر است .

دادستان زنجان با اشاره به این که نیروی انتظامی و دستگاه قضائی دو رکن اساسی در تامین امنیت همه جانبه هستند تصریح کرد: متولیان نظم و امنیت باید همواره به انجام ماموریت ها نگاه علمی داشته باشند و ضمن برخورد با قانون شکنان، اقدامات پیشگیرانه را در دستور کار خود قرار دهند .

آسیب به لایه های مولد اجتماعی از آثار سوء مصرف مواد مخدر

سردار " رحیم جهانخش " در این دیدار با  با آرزوی موفقیت دادستان در انجام وظایف، بر آمادگی و تعامل نیروی انتظامی با دادستانی در جهت خدمت رسانی به مردم تاکید کرد.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به سطح بالای اعتقادات دینی مردم استان خاطر نشان کرد: مدیریت مطلوب آسیب ها و جرایم در سطح استان نشان از بلوغ دستگاه های مسئول در این زمینه دارد .

این مقام ارشد انتظامی استان زنجان با اشاره به ضرورت افزایش و توجه به  کمپ های ترک اعتیاد گفت: یکی از آثار سوء مصرف مواد مخدر آسیب به لایه های مولد اجتماعی است.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به افزایش 2 و نیم برابری اجرای طرح های پاک سازی و انتظام بخشی پلیس در سال جاری گفت: استفاده از حداکثر ظرفیت ها موجود در سطح استان در اجرای موفق طرح ها بسیار موثر است .

وي افزود: هرچه ارتباط و همکاري نهادها و دستگاه هاي مسئول در برقراري نظم و امنيت و ارائه دهندگان خدمات در استان، نزديک و منسجم تر باشد، به همان ميزان نتيجه رضايت بخش و امنيت حاصل پايدارتر خواهد بود.

جهانبخش با تاكيد بر اين كه دستگاه قضا و نيروي انتظامي لازم و ملزوم يكديگر بوده و ضرورت تعامل و همدلي صميمانه اين دو نهاد امري انكار ناپذير است، بيان داشت: لازمه بالا بردن رضايت مردم از خدمتگزاران خود در مجموعه نيروي انتظامي و دستگاه قضا  همكاري بيشتر اين دو مجموعه است. #


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون