نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/8      12:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:510


نسخه چاپی
دستگيري اعضای باند سارقان احشام در سبزوار
گروه استان ها- خراسان رضوی -فرمانده انتظامي شهرستان سبزوار از دستگیری اعضای باند سارقان احشام و کشف 20 فقره سرقت در سطح استان خبر داد.

سرهنگ "حسين بيات مختاري " در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت احشام در يكي از روستاهاي سبزوار، پیگیری موضوع به صورت ويژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وي افزود: كارآگاهان پليس آگاهی با اقدامات فني و با اشراف اطلاعاتي 6 سارق را در شهرستان هاي سبزوار، مشهد و سرخس شناسايي کردند و پس از تحت نظر قرار دادن این افراد مشخص شد که باندي حرفه اي طراح و مجري سرقت های مذكور بوده و شگرد سارقان به گونه اي بود كه پس از سرقت، احشام را به منظور فروش به ساير شهرستان هاي استان منتقل مي کردند.

بيات مختاري با بيان اين که كارآگاهان پليس آگاهي سبزوار با هماهنگی مقام قضائی 6 سارق سابقه دار را در رابطه با این سرقت ها در مشهد و سرخس در مخفيگاهشان دستگیر کردند، بیان داشت: متهمان در بازجويي هاي تخصصي و فني پليس به 20 فقره سرقت احشام با همدستي 14 نفر ديگر از همدستانشان در سبزوار و ساير شهرستان هاي سطح استان اعتراف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری 2 مالخر در این زمینه و کشف 600 راس دام مسروقه از این باند، خاطرنشان کرد: تلاش پلیس به منظور دستگیری 14 همدست دیگر این متهمان تا حصول نتیجه ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون