نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/8      13:34:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:68


نسخه چاپی
عملکرد موفق ناجا در حوزه حجاب و عفاف، در غیاب دیگر دستگاه ها/ تبلیغ اشرافی گری در برخی از فیلم های سینما و تلویزیون/ واکنش های منفی نسبت به اقدامات ناجا از روی دشمنی است
گروه استان ها _ اصفهان _ عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کار کردن در حوزه حجاب و عفاف بسیار ظریف و سخت است، عملکرد نیروی انتظامی در این حوزه را با وجود کم کاری دیگر دستگاه ها موفق عنوان کرد.

 

 

"حسن کامران" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: نیروی انتظامی علی رغم اینکه امروز در زمان جنگ قرار نداریم، مدام در مرزها و حتی در شهر ها برای تامین امنیت و آرامش مردم شهید می دهد که باید با تمام وجود از این عزیزان تقدیر و تشکر کرد.

نگاه مجلس به معیشت کارکنان ناجا

وی با بیان اینکه دولت و مجلس هیچ زمانی نتوانسته اند خواسته های ناجا را به شکل ایده آل تامین کنند، اضافه کرد: البته این نیروی جان برکف همیشه با بضاعت کم خود و کمبود امکانات توانسته ماموریت هایش را به نحو احسن انجام دهد و این موضوع نیز به دلیل فرماندهی بسیجی وار سردار"اشتری" در رأس ناجا است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی از تقویت بودجه نیروی انتظامی در کمیسیون شوراها و کمیسیون امنیت ملی خبر داد و گفت: معیشت کارکنان ناجا به خصوص در نواحی مرزی از دغدغه های مجلس است و نمایندگان این موضوع را به صورت ویژه مد نظر قرار دادند.

عملکرد موفق ناجا در حوزه حجاب و عفاف

کامران در ادامه عملکرد ناجا در حوزه حجاب و عفاف را با توجه به سختی ها و ظرافت های این کار بسیار موفق عنوان کرد و اظهار داشت: البته کار کردن در این حوزه فقط وظیفه ناجا نیست و همه دستگاه ها باید به میدان عمل بیایند و به ناجا در حفظ ارزش ها و امنیت اخلاقی جامعه کمک کنند.

وی افزود: امروز متاسفانه برخی از کارمندان در ادارات دولتی، بیمارستان ها، نمایشگاه هایی که از سوی نهادهای دولتی برپا می شود، در سیستم پرواز فرودگاه ها و... از پوشش مناسبی برخوردار نیستند که همین موضوع ماموریت ناجا در سطح جامعه را سخت می کند.

برخی از فیلم های تلویزیون تبلیغ اشرافی گری است

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی  مجلس شورای اسلامی، نقش سینما و رسانه ملی را در حوزه حجاب و عفاف بسیار پررنگ توصیف کرد و اظهار داشت: امروز متاسفانه برخی از فیلم هایی که در تلویزیون  یا سینما برای مردم به نمایش گذاشته می شود تبلیغ اشرافی گری است که با روح حجاب و عفاف و سبک زندگی اسلامی مغایرت دارد.

وی اذعان کرد: وقتی توده مردم با عدم رعایت حجاب و عفاف از سوی کارمندان ادارات دولتی ، هنرمندان و بازیگران سینما و تلویزیون رسمی کشور مواجه می شوند دچار دوگانگی شده و از خود می پرسند وقتی درون حکومت این گونه است پس چرا ما باید حجاب و عفاف را رعایت کنیم؟!

واکنش های منفی نسبت به اقدامات ناجا از روی دشمنی است

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی به واکنش های منفی و تند علیه اقدامات نیروی انتظامی در حوزه حجاب و عفاف اشاره کرد و گفت: این گونه اظهار نظرها غیر منطقی و نا عادلانه از روی دشمنی است و نشان می دهد که یک سیستمی پشت آن ها نهفته و اقدامات ناجا را مانعی برای منافع خود می دانند.

وی تصریح کرد: با این شرایط می بینیم نیروی انتظامی عملکرد خوبی در این حوزه داشته اما معتقدم که همه باید به صحنه بیایند و کمک کنند تا ناجا در ماموریت خود و دیگر ماموریت هایش بهتر عمل کند.

تقدیر از برنامه های فرهنگی پلیس اصفهان

کامران در پایان با قدردانی از اقدامات فرهنگی پلیس استان در حوزه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه گفت: بحمد اله سردار "معصوم بیگی" که فردی بسیجی است، مسئولیت فرماندهی نیروی انتظامی استان را برعهده دارد و توانسته از طریق تعامل با مردم و مسئولان به ویژه نهادهای مردمی ماموریت های این نیرو را به خوبی پیش ببرد که لازم می دانم از زحمات وی و نیروهای تحت امرشان نیز تقدیر و تشکر کنم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون