نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/8      13:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:171


نسخه چاپی
افزایش 19 درصدی تقدیر مردم از کارآگاهان پلیس آگاهی / مردم باید پلیس آگاهی را پناهگاه و مأمن خود بدانند
گروه ناجا ـ رئیس پلیس آگاهی ناجا با حضور در مرکز نظارت همگانی 197 به صورت حضوری و تلفنی، سوالات و مشکلات شهروندان را بررسی و رسیدگی کرد.

سردار "محسن حسن خانی" در حاشیه دیدار مردمی در مرکز نظارت همگانی 197 در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: پلیس آگاهی پناهگاه و مأمن مردم بوده و پاسخگویی به مطالبات می بایست در رأس اقدامات پلیس قرار گیرد.

وی با بیان اینکه مرکز نظارت همگانی پل ارتباطی مناسبی بین مردم و پلیس برای بیان مشکلات، انتقادات و پیشنهادها می باشد، افزود: در دیدار صورت گرفته، مشکلات 60 نفر از شهروندان به صورت چهره به چهره و تلفنی بررسی و دستورات لازم برای پیگیری هر یک از آن ها صادر شد.

رئیس پلیس آگاهی ناجا با بیان اینکه رسیدگی به شکایات مردم در سریع ترین زمان ممکن و بدون تعلل انجام خواهد شد، خاطرنشان کرد: در صورتی که هر یک از هموطنان بابت انجام امور خود در پلیس آگاهی پیشنهادی داشته باشند، مراتب بررسی و در صورت لزوم، مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: برابر آمارهای مرکز نظارت همگانی ناجا، تعداد شکایات مردمی واصله در حوزه ماموریت های پلیس آگاهی طی سه ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 2 درصد کاهش داشته است.

این مقام ارشد انتظامی همچنین گفت: طبق آمار، تقدیر از کارکنان پلیس آگاهی در سال جاری نسبت به مدت مشابه گذشته سال گذشته با 19 درصد افزایش مواجه بوده است که نشان از تلاش مضاعف کارآگاهان پلیس آگاهی در خدمت رسانی به مردم می باشد.

سردار حسن خانی افزود: مجموع پیام ها و تماس های شهروندان با مرکز نظارت همگانی 197 در خصوص ماموریت های پلیس آگاهی نیز در همین مدت، حدود 6 درصد افزایش داشته که این روند نشان اعتماد مردم به پلیس است.

رئیس پلیس آگاهی ناجا در پایان توجه به توصیه ها و هشدارهای پلیس را یکی از عوامل مهم در پیشگیری و کنترل جرایم عنوان کرد و از هموطنان عزیز خواست در نگهداری اموال و دارایی های خود دقت کافی را به عمل آورند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون