نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/8      16:3:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:523


نسخه چاپی
دستگیری ۶۲۱ سارق و مالخر/ کشف ۶۷۴ کالای قاچاق در طرح رعد ۲۷
گروه استان ها- تهران بزرگ- رئیس پلیس پایتخت با اشاره به نتایج طرح رعد 27، گفت: در این طرح 621 سارق و مالخر دستگیر و ۶۷۴ هزار عدد کالای قاچاق کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین رحیمی" فرمانده انتظامی تهران بزرگ، صبح امروز با حضور در جمع خبرنگاران به دستاوردهای طرح رعد 27 اشاره کرد و گفت: بیست و هفتمین مرحله از طرح رعد با تلاش همکاران در پلیس پیشگیری، سرکلانتری‌ها و کلانتری‌های پایتخت انجام شد که طی آن سارقان، اراذل و اوباش، مالخران و بزهکاران در عملیات‌های مختلف دستگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در این مرحله از طرح رعد ۳۲۲ حکم قضائی اجرا شد، گفت: ۶۲۱ سارق دستگیر و ۲۰۸ خودرو و موتورسیکلت نیز کشف شد.

سردار رحيمي، گفت: در این طرح ۴۳ هزار اموال مسروقه شهروندان کشف شد که به عنوان نمونه می توان به کشف 3 هزار تلفن همراه قطعه قطعه شده از اعضای یک باند اشاره کرد.

رئیس پلیس پایتخت تصريح کرد: در این مرحله از طرح ۹۵۸ فقره پرونده سرقت تشکیل و ۲۲ باند نیز منهدم شدند که ۶۴ درصد از اهداف طرح در برخورد با مجرمان نیز به نتیجه رسید.

سردار رحيمي، ادامه داد: ۸۷ درصد اموال مسروقه توسط مالکان آنان شناسایی شده و 10 میلیارد و 500 میلیون تومان ارزش اموال مسروقه است.

وی گفت: در حوزه مواد مخدر ۳۸ کیلو موادمخدر به صورت گرم به گرم از معتادان و خرده فروشان کشف، ۲۴۰ خرده فروش دستگیر و ۵ باند موادمخدر منهدم شده است.

سردار رحیمی تصریح کرد: در حوزه مبارزه با کالای قاچاق ۲ باند منهدم، ۳۵ نفر دستگیر و ۵۰ فقره پرونده تشکیل که ۶۷۴ هزار عدد کالای قاچاق کشف شده  ۴ میلیارد و۴۲۰ میلیون تومان ارزش ریالی داشته است.

فرمانده انتظامی تهران در پایان خاطرنشان کرد: در حوزه کشف موبایل سرقتی ۲۵ درصد افزایش را شاهد هستیم که دیشب پلیس آگاهی تهران اعضای ۳ باند سارق تلفن همراه را شناسایی و منهدم کرده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون