نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/9      9:24:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:145


نسخه چاپی
کلاهبرداری 15 میلیاردی با وعده فروش وام
گروه استان ها- مازندران- فرمانده انتظامی استان از دستگیری فردی که با وعده فروش وام در فضای مجازی 15 میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

سردار "سیدمحمود میرفیضی" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی وصول مرجوعه ای قضائی مبنی بر وقوع چندین فقره کلاهبرداری توسط گردانندگان یک وبسایت که به منظور امور خدماتی تشکیل شده بود، موضوع در دستور کار پلیس فتا این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: کارآگاهان پلیس فتا با کارشناسی های انجام شده و اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی گردانندگان این وبسایت شدند.

سردارمیرفیضی، تصریح کرد: پس از هماهنگی های قضائی، ماموران گرداننده اصلی این وبسایت که با اقدامات متقلبانه و با وعده فروش وام از 200 میلیون تا 2 میلیارد و 500 میلیون ریال از شهروندان در سراسر کشور کلاهبرداری کرده بود را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

وی با بیان این که در بازرسی از خودرو و محل اختفای متهم در یکی از ویلاهای تفریحی شهرستان محمودآباد، چندین دستگاه تلفن همراه و یک دستگاه لپ تاپ نیز کشف شد، اظهار داشت: متهم به تبلیغ وب سایت و فروش وام در سایر سایت های خرید و فروش کالا از یک سال گذشته تاکنون اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به کلاهبرداری 15 میلیارد ریالی متهم ، گفت: تاکنون 12 نفر از مال باختگان در سراسر کشور شناسایی شدند.

سردار میرفیضی همچنین خاطرنشان کرد: متهم که تحت تعقيب پلیس آگاهي استان فارس و پليس فتا استان هاي خراسان رضوي و آذربایجان شرقی نیز بوده، پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد و موضوع در دست بررسی است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون