نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/9      9:31:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:166


نسخه چاپی
توقیف 40 هزار ليترگازوئیل قاچاق در دهانه اروند
گروه ناجا - فرمانده مرزباني استان خوزستان از عمليات موفقيت آميز دريابانان آبادان و کشف محموله 40 هزار ليتري سوخت قاچاق در آبراه اروند خبر داد.

سردار "لطفعلي پاکباز" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشريح اين خبر، بيان داشت: در راستاي طرح تشديد كنترل نوار مرزي و جلوگيري از خروج سرمايه هاي ملي، ماموران پايگاه درياباني آبادان در نتيجه ساعت ها کار اطلاعاتي از قصد قاچاقچيان مبني بر خروج محموله بزرگ سوخت قاچاق از طريق آبراه اروند مطلع شدند.

وی افزود: مأموران با پايش دقيق منطقه، شناور مورد نظر را هنگام حمل چتري حاوي سوخت قاچاق شناسايی و در عملياتي برنامه ريزي شده آن را هنگام خروج از کشور در دهانه اروند توقيف کردند.

فرمانده مرزبانی استان خوزستان تصریح کرد: مرزبانان در بازرسي از شناور توقيف شده، 40 هزار سوخت از نوع گازوئيل که با هدف خروج از کشور و عرضه به دلالان کشورهاي حوزه خليج فارس که در چتري برزنتي مخصوص بارگيري شده بود، کشف کردند.

سردار پاکباز با اشاره به دستگيري 6 متهم و توقیف شناور خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش محموله کشف شده را 3 ميليارد ريال برآورد کردند که به همراه متهمان پس از تکميل پرونده مقدماتي، تحويل مراجع ذي صلاح شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون