نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/9      11:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:244


نسخه چاپی
کشف یک میلیارد و 850 میلیون ریال کالای قاچاق در تهران

گروه استان ها - تهران بزرگ - رئیس کلانتری 209 پایانه غرب از کشف محموله های قاچاق به ارزش یک میلیارد و 850 میلیون ریال خبر داد.

 

 

سرگرد "سلیمانی مقدم" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که تعدادی کالا و بسته های مشکوک در انبارهای تعاونی های ترمینال سپرده شده که تیمی از ماموران کلانتری برای بررسی موضوع اعزام و در تحقیقات انجام شده دریافتند این کالاها قاچاق بوده و فاقد مجوز های گمرکی است.

وی با اشاره به اینکه در بررسی های انجام شده ، اطلاعاتی از مالک یا مالکان این اموال به دست نیامد، عنوان کرد: در بازرسی تکمیلی از انبار های پایانه غرب 20 کارتن 10کیلویی پودر مواد اولیه ساخت شکلات مربوط به کشورهای عربی و امارات، 10کارتن لنت خودروهای سنگین حاوی 40 قطعه، 53 عدد کوله پشتی کوهنوردی، 15 جفت کفش کتانی خارجی ترکیه، 48 عدد مایع لباسشویی آریل، 14عدد سینک ظرفشویی اورجینال و 108 عدد چسب مایع آلمانی برای کارهای ساختمانی کشف شد.

رئیس کلانتری 209 پایانه غرب افزود: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را یک میلیارد و 850 میلیون ریال برآورد کرده اند که تحویل پلیس آگاهی پایتخت شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون