نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/9      12:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:769


نسخه چاپی
آمادگی پلیس فرودگاه شهدای ایلام برای خدمت رسانی به زائران حسینی(ع)
گروه استان ها – ايلام- رئيس پلیس پيشگيري استان، گفت : پلیس فرودگاه شهدای ایلام آماده خدمت رسانی به زائران حسینی (ع) است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "مهرداد علي محمدي" در بازدید از مجموعه پليس فرودگاه شهدای ایلام از برگزاری جلسات متعدد قرارگاه اربعين و همچنين هماهنگی با مدیران کاروان های اعزام زائران به عتبات عاليات در سال 98 خبر داد و گفت: تاکنون 20 جلسه هماهنگی با عوامل تاثیرگذار در عملیات اعزام زائران به کربلاي معلي برگزار شده تا به لطف خدا بتوانیم خدماتی مناسب و در شأن آنها ارائه کنیم.

اين مقام انتظامي به اقدام جدید پلیس فرودگاه های کشور نسبت به سال های گذشته اشاره کرد و ادامه داد: امسال در راستای خدمت رسانی هرچه بهتر به زائران، میز خدمت پلیس فرودگاه های کشور در تمامی ایستگاه های پروازی با حضور فرماندهان و کارشناسان زبده پلیس دایر شده تا نسبت به آشنایی زائران با قوانین و مقررات حاکم بر کشور عراق و ساير اماکن زيارتي اقدام کنند.

وی با اشاره به برخی اقدامات و برنامه های پیشگیرانه پلیس فرودگاه در بازرسی و اعزام زائران به عتبات عاليات اظهار داشت: با تلاش مشترک پلیس فرودگاه با حفاظت هواپیمایی سپاه، سازمان حج و زیارت، پلیس مبارزه با مواد مخدر و سازمان هواپیمایی کشور در اطلاع رسانی عواقب سوء مواد مخدر و پیشگیری از حمل آن توسط زائران،خوشبختانه طی چند سال گذشته هیچ زائر ایرانی توسط پلیس کشورهاي مقصد دستگیر نشده و امیدواریم امسال نیز شاهد کشف مواد حتی به مقدار ناچیز از زائران ایرانی نباشیم.

رئيس پلیس پيشگيري استان با آرزوی سفری توأم با معنویت برای زائران از آنان درخواست کرد ضمن همکاری با عوامل پلیس فرودگاه ها نسبت به معرفی بهترین پلیس خدمتگزار از طریق تکمیل فرم های نظرسنجی که در ایستگاه های پروازی در اختیار آنان قرار خواهد گرفت، اقدام کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون