نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/9      17:4:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:738


نسخه چاپی
همکاری اصناف عاملی مهم در برقراری امنیت اقتصادی
گروه استان ها _ سمنان _ فرمانده انتظامی استان همکاری اصناف و بازاریان با پلیس را عامل مهمی در برقراری امنیت اقتصادی دانست و گفت: از هر اقدامی که به نظم و امنیت بازار کمک کند استقبال می کنیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ عبداله حسنی در دیدار با رئیس و اعضای مجمع اصناف سمنان از برنامه ریزی گسترده برای تقویت امنیت در سطح استان به خصوص بازار سمنان خبرداد و تاکیدکرد: از هر اقدامی که به نظم و امنیت بازار کمک کند استقبال می کنیم.

سرهنگ حسنی به برخی بی نظمی های ترافیکی در اطراف بازار اشاره کرد و افزود: برای ساماندهی این بی نظمی ها با همکاری خود اصناف و بازاریان آمادگی صد در صدی داریم.

این مسئول انتظامی همکاری اصناف و بازاریان با پلیس را عامل مهمی در برقراری امنیت اقتصادی دانست و گفت: جلب مشارکت های عمومی در تولید، حفظ و ارتقاء امنیت از اهمیت بسزایی برخوردارست که آن را با جدیت دنبال می کنیم.

رئیس هیئت امنای اصناف سمنان نیز در این دیدار احساس امنیت در استان به خصوص بازار را بسیار مطلوب خواند و از تلاش و اقدامات نیروهای انتظامی در این مسیر قدردانی کرد و به ماموران پلیس دست مریزاد گفت.

علی اکبر صیادجو با اشاره به این که در طول دوران فعالیت اقتصادی خود به خوبی شاهد ایثار و فداکاری ماموران پلیس بودم اظهارداشت: حضور پلیس در بازار، بازدارنده است.

وی با بیان این که سدمعبر و تجاوز به حریم عمومی از عوامل ایجاد ترافیک و پاره ای مشکلات برای مردم است، تقویت حضور پلیس به ویژه در اماکن متروکه اطراف بازار را خواستارشد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون