نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/10      10:38:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:777


نسخه چاپی
سایت مسابقات "گشت جاده ای" راه اندازی شد
گروه ناجا – رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت اجتماعی ناجا از راه اندازی سایت مسابقات گشت جاده ای از سری مسابقات جهانی روسیه 2019 خبر داد.

 

سرهنگ "سید احمد خسروی" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس از راه اندازی سایت مسابقات "گشت جاده ای" خبر داد و اظهار داشت: این سایت با هدف انتشار اخبار مربوط به این مسابقات به سه زبان فارسی،  روسی و انگلیسی راه‌اندازی شده است.

وی با بیان اینکه سایت مسابقات "گشت جاده ای" توسط مرکز اطلاع رسانی ناجا راه اندازی شده، ادامه داد: اخبار مرتبط با مسابقات"گشت جاده ای" در سایت www.Roadpatrol2019.com منتشر می شود.

گفتنی است، مسابقات "گشت جاده ای" از سری مسابقات جهانی روسیه 2019 به میزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از 10 تا 25 مرداد برابر 1 تا 16 آگوست 2019 در کیلومتر 35 اتوبان تهران - ساوه، 7 کیلومتر بعد از خروجی فرودگاه امام خمینی (ره) ، شهر آیلند برگزار می شود که در این مسابقات، 4 تیم؛ روسیه، ازبکستان، ارمنستان و جمهوری اسلامی ایران شرکت می کنند و اتومبیلرانی نظامی، تیراندازی،اطفاء حریق، خودامدادی و دگرامدادی از محورهای این مسابقات است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون