نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/10      10:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:194


نسخه چاپی
کشف بیش از يک تن تریاک در ماهشهر
گروه ناجا - فرمانده مرزباني استان خوزستان از اجراي عمليات موفقيت آميز دريابانان ماهشهر عليه قاچاقچيان و كشف يک تن و 500 كيلوگرم مواد مخدر خبر داد.

سردار "لطفعلي پاکباز" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر، اظهار داشت: ماموران پايگاه درياباني ماهشهر با اشراف اطلاعاتي از قصد قاچاقچيان مبني بر برنامه‌ريزي جهت انتقال مواد مخدر از آب‌هاي شمالي خليج فارس به وسيله 2 فروند شناور صيادي مطلع شدند که بلافاصله با هوشياري كامل به تشديد پوشش منطقه پرداختند.

وي افزود: مأموران با پايش‌هاي دقيق و بررسي تحركات منطقه، موفق شدند شناورهاي مذکور را شناسايي و با اجراي عملياتي هوشمندانه، غافلگیرانه و برنامه ريزي شده 2 فروند شناور را متوقف کنند.

فرمانده مرزباني استان خوزستان تصريح كرد: ماموران در بررسي دقيق از شناور‌ها، محموله بزرگ مواد مخدر به مقدار يک تن و 500 کيلوگرم از نوع ترياک که به صورت جاساز و حرفه اي در شناورها بارگيري شده بود، کشف کردند.

سردار پاکباز با اشاره به دستگيري 3 متهم در اين رابطه گفت: اين محموله بزرگ مواد مخدر پس از تشکيل پرونده اوليه به همراه متهمان تحويل مراجع ذي صلاح شد.

وی در پایان خاطرنشان كرد: امروز مرزنشينان بيش از گذشته همراه و همسو با نيروهاي مرزباني هستند و سوداگران مرگ، قاچاقچيان و متجاوزان بايد بدانند، مرزنشينان و مرزداران با وحدت و اعتقاد قلبي با حفظ حريم امنيتي مرزهاي جمهوري اسلامي ايران، مقتدرانه با هرگونه تخلف و اقدامات غيرقانوني در مرز مقابله و برخورد قاطعانه می کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون