نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/10      11:13:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:588


نسخه چاپی
دستگیری عاملان گروگان گیری نافرجام در کمتر از یک ساعت
گروه استان ها–سیستان و بلوچستان– با سرعت عمل پلیس عاملان گروگان گیری نافرجام مرد جوان در ایرانشهر کمتر از یک ساعت شناسایی و دستگیر شدند.

سردار "احمد طاهری "جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر گفت : ساعت 15:30 روز گذشته در پی اعلام مرکز فوریت های پلیس 110مبنی بر وقوع یک فقره گروگان گیری نافرجام در خیابان مالکی شهر ایرانشهر موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: با حضور عوامل انتظامی در محل مردی جوان اظهار داشت که در مسیر منزل در تردد بود که 4 سرنشین یک دستگاه زانتیا مشکی رنگ در پی اختلافات قبلی با وی قصد گروگان گیری داشتند که با مقاومت وی و تجمع شهروندان موفق نشدند و بلافاصله از محل متواری شدند.

جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با اعلام گزارش آدم ربایی به مرکز پیام طرح مهار در سطح شهر ایرانشهر به اجرا در آمد و در کمتر از یک ساعت آدم ربایان در یکی از خیابان های فرعی حاشیه این شهر  شناسایی و توسط تیم های عملیات ویژه پلیس آگاهی در عملیاتی منسجم دستگیر شدند.

سردار طاهری خاطر نشان کرد: در بازجویی های اولیه متهمان علت و انگیزه این گروگان گیری را اختلافات مالی اعلام کردند.

وی با اشاره به معرفی متهمان به دادسرا تاکید کرد: پلیس اجازه نخواهد داد مجرمان و مخلان نظم و امنیت و آسایش شهروندان را برهم زنند و در صورت هر گونه اقدام غیر قانونی با هنجارشکنان برخورد قاطع خواهد شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون