نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/10      11:16:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:196


نسخه چاپی
كشف 9 ميليارد ريال اموال سرقتي در عمليات دستگيري 2 سارق حرفه اي در محلات/اعتراف به 12فقره سرقت منزل
گروه استان‌ها- مرکزی- دو سارق حرفه اي بعد از دستگيري در عمليات كارآگاهان پليس شهرستان محلات به 9 ميليارد ريال سرقت اعتراف كردند.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "جعفر شمس بیرانوند" در بيان جزئيات اين خبر گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت منزل در سطح شهرستان، بررسي موضوع به صورت ويژه در دستور کار مأموران انتظامي قرار گرفت.

این مقام انتظامی ادامه داد: با آغاز تحقيقات پليسي و با بررسی شیوه و شگرد سارقان، سرانجام كارآگاهان پليس موفق به شناسایی،دو سارق حرفه ای و سابقه دار شدند كه هر دو نفر در عمليات جداگانه دستگير و براي تكميل تحقيقات به پليس آگاهي شهرستان منتقل شدند.

سرهنگ بیرانوند با اشاره به اعتراف سارقان به 12 فقره سرقت منزل در سطح شهرستان گفت: در ارزيابي هاي انجام شده، ارزش ريالي اين سرقت ها در حدود 9 ميليارد ريال برآورد شد ه بود كه با دستگيري خريدار اموال مسروقه، بازگرداندن اموال سرقتي به مال باختگان با هماهنگي مرجع قضائي در دستور كار قرار گرفت.

فرمانده انتظامي شهرستان محلات در پایان با قدردانی از نقش تعامل شهروندان با پلیس در انجام ماموریت های راهبردی پلیس افزود: متهمان دستگیر شده در این عملیات، پس از تشکیل پرونده برای دستگاه قضائی معرفی شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون