نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/10      11:19:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:585


نسخه چاپی
کشف انبار دپو ادوات موسیقی در هندیجان
گروه استان‌ها_ خوزستان_ فرمانده انتظامی استان از کشف انبار دپوی ادوات موسیقی قاچاق به ارزش 22میلیارد ریال در شهرستان هندیجان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حیدر عباس زاده" با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای مقابله با قاچاق کالا و ارز و تمرکز بر کشف انبارهای دپو کالا، ماموران پلیس آگاهی شهرستان هندیجان با همکاری پلیس امنیت عمومی با رصد اطلاعاتی و شبانه روزی یک انبار دپو ادوات موسیقی را در شهرستان هندیجان شناسایی کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: با اقدامات تخصصی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی، اکیپی از ماموران پلیس آگاهی به محل اعزام و در بازرسی به عمل آمده 14 دستگاه ادوات موسیقی از نوع پیانو و همچنین یک دستگاه کامیون حامل 11 پیانو فاقد هرگونه مجوز گمرکی از انبار مذکور کشف شد.

سردار عباس زاده با اشاره به دستگيري یک متهم در این رابطه، بیان داشت: کارشناسان ارزش ريالي لوازم کشف شده را بالغ بر 22 ميليارد ريال برآورد کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با بيان اينکه عملکرد قاچاقچيان مغایر با اقتصاد مقاومتی بوده و سلامت جامعه و اقتصاد داخلي را مورد هدف قرار مي دهد، خاطرنشان کرد: تلاش پليس برای مبارزه با اخلالگران اقتصادي با قوت ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون