نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/10      11:31:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:189


نسخه چاپی
كشف 249 ميليارد ريال كالاي قاچاق در استان مركزي
گروه استان ها - مركزي - جانشين فرماندهي انتظامي استان از کشف 249 میلیارد و 274 ميليون ریال کالای قاچاق در 4 ماهه نخست سال جاري خبر داد .

سرهنگ "يوسف سپهوند" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس اظهار داشت :‌ يكي از مهم ترين راهبردهاي اجرايي پليس در سال "رونق توليد" برنامه ريزي ويژه در پاسخگويي مناسب به انتظارات، توقعات و مطالبات بر حق جامعه و تحول سخت افزاري و نرم افزاري متناسب با تغييرات و تحولات اجتماعي است.

وي از برنامه ريزي هدفمند در مبارزه با قاچاق كالا به عنوان يكي از مهم ترين اولويت هاي اجرايي پليس استان ياد كرد و اظهار داشت:‌ اين مهم در قرارگاه مبارزه با قاچاق كالا پليس استان با هدف برنامه ريزي صحيح و متناسب با مقتضيات اجتماعي و با نگرش به حال و آينده برنامه هاي خود به صورت مكرر باز تعريف شده و برنامه ريزي هاي عملياتي آتي تدوين مي شود.

جانشين فرماندهي انتظامي استان مركزي با اشاره به کشف 249 ميليارد و 273 میلیون و798 هزار ریال کالای قاچاق در 4 ماهه نخست امسال در اين استان  تصريح كرد:‌ اين عمليات منجر به تشكيل 438 پرونده در حوزه قاچاق كالا ، دستگیری 356 نفر و توقیف 219 دستگاه وسيله نقليه از قاچاقچيان كالا شد.

سرهنگ سپهوند بيان داشت:‌ از این تعداد پرونده هاي تشكيل شده، 19 فقره داراي ارزش ريالي بالاي يك ميليارد و 89 پرونده نيز ارزشي بالغ بر يك صد ميليون ريال داشته است.

جانشين فرماندهي انتظامي استان مركزي در پايان با تاكيد بر مشاركت كليه آحاد جامعه در ارتقاء نظم و امنيت به عنوان يك توليد جمعي گفت: در بسترسازي اين مهم، سامانه تلفني 110 براي دريافت اطلاعات و گزارش هاي مردمي و سامانه تلفني 197 نيز به عنوان ابزاري براي نظارت هاي مردمي بر عملكرد پليس ايجاد شده و شهروندان در كليه ساعات شبانه روز مي توانند از اين سامانه ها براي ارتباط گيري با پليس استفاده كنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون