نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/12      9:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:92


نسخه چاپی
توفیقات جمهوری اسلامی به برکت عمل به قرآن است/ تمسک به آیات الهی از مهمترین عوامل صیانت از کارکنان
گروه استان ها- گلستان- رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: تمسک به آیات الهی از مهمترین عوامل صیانت از کارکنان ناجا است.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین "ادیانی" در جشنواره تجلیل از فعالان و حافظان قرآنی در گرگان، ضمن تسلیت شهادت امام محمد تقی (ع)، گفت: کارکنان نیروی انتظامی به معنای واقعی مجاهدان فی سبیل الله بوده و این مهم را همواره با عمل خود ثابت کرده اند.

وی با بیان اینکه با تمام وجود خداوند را به خاطر نعمت انقلاب اسلامی شاکریم، اظهار داشت: به برکت انقلاب است فرهنگ قرآن در نیروهای مسلح رواج یافته و امروز نیز همه توفیقات کشور به دلیل عمل به آیات الهی است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا ، تمسک به قرآن کریم و اهل بیت (ع) را عامل اصلی اقتدار و صلابت جمهوری اسلامی در دنیا دانست و بیان کرد: ایران اسلامی تحت هدایت های پیامبرگونه مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) و با تأسی از آیات الهی توانسته است همه نقشه های پلید استکبار جهانی را خنثی کند.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی افزود: در سایه قرآن بود که ملت ایران توانست بر حکومت طاغوت غلبه کرده و یک نظام الهی را در کشور برقرار کند که بعد از گذشت 40 سال الگوی جامعی برای همه آزادگان و مظلومان جهان باشد.

وی خاطرنشان کرد: لازمه استقلال و خودباوری کشورهای مسلمان این است که آیات الهی را سرمشق و الگوی خود در زندگی قرار داده و به آن عمل کنند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت صیانت از نیروی انسانی در ناجا، گفت: انس با قرآن کریم، یکی از مهمترین عوامل صیانت از کارکنان ناجا است و ترویج فرهنگ قرآنی می تواند تاثیر بسزایی در حفظ سرمایه های انسانی سازمان داشته باشد.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی در ادامه با تاکید بر اهمیت حوزه عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تصریح کرد: یکی از مطالبات به حق مردم، برخورد با ناهنجاری های اجتماعی است لذا پلیس برابر قانون با هنجارشکنان و مخلان امنیت روانی مردم برخورد می کند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در پایان از تلاش های فرمانده انتظامی گلستان، رئیس عقیدتی سیاسی استان و خانواده های قرآنی حاضر در این جشنواره تقدیر کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون