نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/12      10:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:222


نسخه چاپی
تیم همکاری نظامی ناجا به ارمنستان اعزام شد
گروه ناجا - رئیس اداره تربیت بدنی یگان های ویژه ناجا از اعزام تیم همکاری نظامی ناجا به ارمنستان خبر داد و گفت: تیم همکاری نظامی ناجا برای شرکت در این دوره از مسابقات از آمادگی بالایی برخوردار است.

 

سرهنگ دوم "فرزاد عباسی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در خصوص جزئیات اعزام تیم همکاری نظامی ناجا (دوستی نظامی) به مسابقات همکاری نظامی اظهار داشت: مراسم افتتاحیه این مسابقات 12 مرداد و اختتامیه 22 مرداد ماه به میزبانی کشور ارمنستان برگزار می شود.

وی افزود: سال گذشته به علت نبود ورزشکار زن در مسابقات، کشورمان نتوانست در مجموع تیمی، امتیازی را کسب کند به همین دلیل امسال برای اولین بار در این دوره از مسابقات پرسنل زن هم شرکت می کند.

رئیس اداره تربیت بدنی یگان های ویژه ناجا با بیان اینکه این مسابقات در قالب تیراندازی، پرتاب نارنجک و ... برگزار می شود، ادامه داد: تیم همکاری نظامی ناجا برای شرکت در این دوره از مسابقات از آمادگی بالایی برخوردار است.

سرهنگ دوم عباسی با بیان اینکه تیم همکاری نظامی ناجا برای دومین بار است که به این مسابقات اعزام می شود، تصریح کرد: 10 مرداد ماه، این تیم به مسابقات همکاری نظامی اعزام می شود و امیدواریم با توجه به برگزاری اردوهای تمرینی و آماده سازی و توانمندی بالای ورزشکاران موفق به کسب یکی از سکوهای قهرمانی شویم.

رئیس اداره تربیت بدنی یگان های ویژه ناجا یادآور شد: در راستای ارتقاء توانمندی اعضای تیم، اردوی آمادگی برگزار شد و برآوردها حاکی از آمادگی  بالای اعضای تیم دارد که ان شاء الله شاهد موفقیت تیم جمهوری اسلامی ایران در بین رقبای خود باشیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون