نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/12      10:57:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:117


نسخه چاپی
فرمانده درياباني استان بوشهر:
یک شناور با 120 ميليارد کالاي قاچاق در گناوه توقیف شد
گروه ناجا - فرمانده درياباني استان بوشهر از کشف محموله 120 ميليارد ريالي کالاي قاچاق از يک فروند شناور در بندر ديلم خبر داد.
 

سردار "ولي‌اله رضايي‌نژاد" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشريح اين خبر اظهار داشت: مأموران پایگاه دریابانی گناوه با اشراف اطلاعاتی و گشت زنی مستمر در دریا، متوجه حضور یک فروند شناور باری در آ‌ب‌های داخلی "بندر دیلم" شدند که سریعاً موضوع بررسی شناور را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: دریابانان برابر وظایف خود برای بررسی، شناور مذکور را توقیف کردند و در بازرسی از آن، موفق به کشف 10 دستگاه ماينر، 50 دستگاه کولر اسپلیت،11 هزار قلم سم، 66 کيلوگرم روغن و کرم مو، 35 عدد اسپري خوشبوکننده، 865 دستگاه مانيتور، 20 حلقه رينگ و لاستيک ، 92 هزار عدد دارو و 31 هزار متر پارچه شدند.

فرمانده درياباني استان بوشهر با اشاره به دستگيري 2 قاچاقچی و توقیف شناور، بیان داشت: ارزش ريالي کالاي کشف شده توسط کارشناسان 120 میلیارد ريال برآورد شده است.

سردار رضایی نژاد ضمن تقدير از همکاري و تعامل خوب مردم ولايي استان بوشهر، خاطرنشان کرد: قاچاق کالا از جهت‌های مختلف حيات سالم اقتصادي و فرهنگي جامعه را تهديد مي‌کند که در این راستا، دریابانان استان با عزم جدی با پدیده شوم قاچاق برخورد خواهند کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون