نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/10      12:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:126


نسخه چاپی
غرق شدن پدر و پسر گرمساری مقابل چشمان دختر
گروه استان ها ـ سمنان ـ فرمانده انتظامی گرمسار از غرق شدن دو نفر در کانال آب روستای "قشلاق نفر" این شهرستان خبرداد و گفت: متوفیان، پدر و پسری 47 و 27 ساله بودند.

 

 

سرهنگ "محمد فوادیان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریج جزئیات این مطلب اظهارداشت:روز گذشته خبری مبنی بر وقوع یک حادثه منجر به فوت در روستای قشلاق نفر به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام شد که بی درنگ ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

فوادیان با اشاره به حضورش در محل سانحه اعلام کرد: پدر 47 ساله به اتفاق دختر و پسرش به روستای قشلاق نفر در منطقه شرقی شهرستان گرمسار رفته بودند که پدر خانواده در حوزه آبخيز کانال هاي فشار قوي حبله رود تن به آب می زند.

این مسئول انتظامی با بیان این که پدر خانواده پس از دقایقی به دلیل فشار زیاد آب دچار حادثه می شود افزود: پسر بلافاصله برای نجات پدرش وارد آب می شود که آب وی را با خود می برد که متاسفانه هر دو نفر جان خود را از دست می دهند.

وی از غرق شدن هر دو نفر در مقابل دیدگان دختر خانواده خبرداد و گفت: اجساد هر دو نفر توسط عوامل امدادی از کانال آب خارج و پس از تایید مرگ توسط پزشکی قانونی به سردخانه منتقل شد.

فوادیان، عدم مهارت کافی را علت بروز این حادثه تلخ و دردناک اعلام و بر رعایت نکات ایمنی هنگام شنا در این گونه اماکن تاکیدکرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون