نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/10      12:29:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:99


نسخه چاپی
135 فقره سرقت در پرونده سارقان حرفه اي
گروه استان ها - اردبيل- فرمانده انتظامي استان از دستگيري 2 سارق حرفه اي و كشف 135 فقره سرقت قطعات و لوازم داخل خودرو خبر داد.

سردار "هوشنگ حسینی" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت قطعات و لوازم داخل خودرو در اردبیل، بررسي موضوع با تشكيل تيم عملياتي و با هدف كشف اين سرقت ها در دستور كار پلیس قرار گرفت.

وي افزود: با تحقيقات و بررسي هاي تخصصي، کارآگاهان پلیس آگاهی اردبیل ردپاي 2 سارق حرفه اي و سابقه دار را در ارتباط با سرقت هاي به وقوع پيوسته شناسايي کردند.

فرمانده انتظامي استان اردبيل از دستگيري سارقان با هدفمندسازي گشت زنی های انتظامي و در عمليات مشترک پلیس سرعین و کارآگاهان پلیس آگاهی اردبیل خبر داد و گفت: دستگيرشدگان در بازجويي هاي پليسي و در مواجهه با مدارك و مستندات لب به سخن گشوده و به 135 فقره سرقت قطعات و لوازم داخل خودرو اعتراف كردند.

سردار حسینی از کشف تعداد قابل توجهی اموال مسروقه از سارقان خبر داد و افزود: در رابطه با پرونده سرقت سارقان 93 دستگاه باطری خودروهای سبک و سنگین، یک دستگاه لپ تاپ و یک دستگاه گوشی تلفن همراه کشف و  4 خريدار اموال مسروقه نیز دستگير شدند.

فرمانده انتظامی استان اردبیل تصریح کرد: توجه به هشدارهای انتظامی و کاربردی کردن آموزش های همگانی پلیس در حوزه پیشگیری از سرقت، ضامن ناکامی سارقان است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون