نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/12      12:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:195


نسخه چاپی
کشف 620 کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس
گروه استان ها- بوشهر- فرمانده انتظامی استان گفت: در یک عملیات فنی و اطلاعاتی ماموران انتظامی با همکاری دریابانی یک محموله 620کیلو یی تریاک از سوداگران مرگ کشف شد.
 

سردار "خلیل واعظی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدراستان پس از تلاش های شبانه روزی موفق شدند یک باند قاچاق مواد مخدر که به صورت حرفه ای در امر تهیه و توزیع مواد در استان های جنوبی فعالیت داشتند را شناسایی کنند.

وی با بیان اینکه پس از اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر مشخص شد، یک باند سازمان یافته و منسجم در صدد تخلیه یک محموله تریاک در سواحل بندر ریگ است.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: با رصد اطلاعاتی مشخص شد قاچاقچیان مواد مخدر، محموله فوق را در یکی از جزایر اطراف بندر ریگ تخلیه و قصد دارند در فرصت مناسب به استان های همجوار انتقال دهند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: ماموران انتظامی شهرستان گناوه با همکاری پایگاه دریابانی با بازرسی محل موردنظر 22 گونی حاوی 62 بسته 10 کیلوگرمی تریاک به وزن 620 کیلوگرم را کشف کردند.

سردار واعظی گفت: یک فروند قایق موتوری و 2 دستگاه موتورسیکلت در این رابطه توقیف، یک متهم دستگیر و تلاش برای دستگیری سایر اعضای این باند ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون