نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/12      14:23:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:329


نسخه چاپی
نیروی انتظامی مقتدر، مطالبه همه مردم ودلسوزان ، نظام وانقلاب است
گروه استان ها - کردستان - نماینده مردم مریوان وسروآباد در مجلس شورای اسلامی با اعلام حمایت از طرح ها واقدامات شایسته نیروی انتظامی در راستای ارتقاء امنیت اظهار داشت : نیروی انتظامی مقتدر، مطالبه همه مردم ودلسوزان ، نظام وانقلاب است .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، " منصور مرادی " در دیدار با فرمانده انتظامی استان با تقدیر از تلاش ها واقدامات شایسته نیروی انتظامی در راستای تامین امنیت وآرامش جامعه اظهار داشت : حضور موثر وهوشیارانه پلیس در جامعه امنیت واحساس امنیت را برای مردم به ارمغان می آورد.

وی با تاکید بر اینکه رویکردپیشگیرانه، سنجیده ومدبرانه نیروی انتظامی در حوزه برخورد با آسیب های اجتماعی مانع از پیشروی جرم می شود افزود : چنانچه همه دستگاه ها ونهادها مختلف جامعه به خوبی در حیطه وظایف خود عمل کنند قطعا موجب کاهش بار انتظامی خواهد شد ونیروی انتظامی به عنوان متولی نظم وامنیت در جامعه بیشتر به خدمات رسانی واقدامات پیشگیرانه به مردم خواهد پرداخت .

مرادی با تاکید بر اینکه مردم امروز پلیس را امین وپناهگاه خود می دانند ادامه داد: امنیت مردم امانتی است که با دستان پرتوان جان برکفان نیروی انتظامی تامین می شود و وظیفه همه ما وهمه مردم این است که همیشه ودر همه جا حامی وپشتیبان نیروی انتظامی باشیم .

عضو کمیسیون تلفیق برنامه وبودجه مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود به وضعیت امنیتی در استان کردستان اشاره کرد وگفت: امنیت مطلوب استان کردستان حاصل مجاهدت ها و تلاش های خستگی ناپذیر نیروهای نظامی وانتظامی است که با ایثار واز خودگذشتگی خود امنیت وآرامش را برای مردم قدر شناس استان کردستان فراهم کرده اند.

وی با بیان اینکه به عنوان نماینده مردم از طرح ها واقدامات واعتبارات نیروی انتظامی در مجلس شورای اسلامی حمایت خواهم کرد خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی مقتدر مطالبه همه مردم ودلسوزان به نظام وانقلاب است.

سردار " علی ازادی " فرمانده انتظامی استان نیز در این دیدار با تقدیر از حمایت ها وپشتیبانی های نمایندگان مردم استان کردستان در مجلس شورای اسلامی از طرح ها واقدامات نیروی انتظامی در راستای ارتقاء امنیت در استان اظهار داشت : توجه به نیروی انسانی متعهد وکارآمد از اولویت های نیروی انتظامی است چرا که براین باوریم که نیروی انسانی مهمترین سرمایه سازمان وموتور محرکه سازمان است .

این مقام ارشد انتظامی استان با تاکید بر اینکه امنیت مشارکتی به صورت ویژه در دستور کار پلیس جمهوری اسلامی قرار دارد تصریح کرد : حمایت های مردمی را پشتوانه ماموریت های خود می دانیم وبه آن تاکید داریم .

فرمانده انتظامی استان کردستان در پایان در خصوص حمایت های نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در راستای جلب نظر اعضاء کمیسون تلفیق بودجه برای تخصیص اعتبارت لازم متناسب با تنوع ماموریت های ناجا مطالبی را بیان کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون