نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/12      15:8:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:382


نسخه چاپی
تابستانی جذاب و ورزشی در مجتمع غدیر/شناسایی استعدادهای برتر در رشته های ورزشی
گروه ناجا ـ مدیر مجتمع فرهنگی ورزشی غدیر ناجا از برگزاری تابستانی جذاب و ورزشی در این مجتمع برای فرزندان کارکنان ناجا خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "گلمکانی"  با اشاره به اجرای تابستانی مفرح، جذاب و ورزشی در مجتمع فرهنگی ورزشی غذیر ناجا اظهار داشت: طی هماهنگی با ریاست شورای عالی ورزش ناجا جهت اجرای طرح جامع اوقات فراغت در سراسر کشور به ویژه استان تهران تصمیم گیری های لازم صورت پذیرفت.

وی افزود: خوشبختانه با حمایت های ریاست شورای عالی ورزش ناجا و همکاری نهادهای مربوطه کلاس های تابستانی طرح اوقات فراغت در سال 98 در دو بخش دختران و پسران از تاریخ  هجدهم خرداد ماه  ثبت نام خود را آغاز کرد و با استقبال خوب خانواده ها همراه شد.

مدیر مجتمع  فرهنگی ورزشی  غدیر ناجا ادامه داد : علاوه بر این در این دوره به گونه ای برنامه ریزی شد تا استعدادیابی ورزشی توسط مربیان انجام شود تا این کلاس ها در فصل پاییز و زمستان تداوم داشته باشد.

سردار گلمکانی با بیان اینکه در این دوره از کلاس ها که از تاریخ دوم تیر ماه شروع و تا 15 شهریور ادامه خواهد داشت، افزود: بیش از 450 نفر ثبت نام شدند که از این تعداد 250 نفر در بخش پسران در 11 گروه و بیش از 200 نفر در بخش دختران در 9 گروه قرار دارند.

سردار گلمکانی تصریح کرد: برنامه ریزی لازم جهت شناسایی استعدادهای برتر در رشته های ورزشی مختلف جهت تداوم این دوره از کلاس ها در فصل پاییز و زمستان صورت پذیرفته است تا فرزندان عزیز کارکنان ناجا بتوانند براساس علائق و استعدادهایشان در مسیر پیشرفت حرفه ای خود گام  بردارند.

این مقام انتظامی بیان کرد: بیش از 30 نفر از مربیان درجه 1 و بین المللی نیز در رشته های ورزشی مختلف همچون فوتبال، کاراته، والیبال، شنا، تنیس روی میز، تیر و کمان، تکواندو، ژیمناستیک، ایروبیک و ... مسئولیت آموزش را بر عهده دارند.

معاون فرهنگی ورزشی غدیر ناجا از اساتید و مربیان صاحب نام در این دوره به استاد "حشمت اله اجاق مدرس"؛ مربی بین المللی و اسبق تیم ملی شنا، استاد "منوچهر اسدی"؛ عضو اسبق تیم ملی تنیس روی میز ایران، استاد "حسین قدسی"؛ مدرس درجه Aآسیا در رشته فوتبال، "شاهین اسدزاده"؛ ملی پوش اسبق رشته تیروکمان، "محمدامین تقی پور"؛ ملی پوش رشته کاراته و خانم "نیلوفر حجتی"؛ ملی پوش اسبق در رشته والیبال اشاره کرد.

وی با بیان اینکه در بخش فرهنگی نیز کلاس قصه های قرآنی برگزار و از مربیان مطرح کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استفاده شد، گفت: برای اولین بار کلاس های آموزش زبان انگلیسی با حضور مدرسان موسسات آموزشی معتبر برگزار می شود.

گفتنی است در پایان سردار "گلمکانی" برگزاری مراسم اختتامیه باشکوه و در خور فرزندان و خانواده های محترم ناجا را نوید داد. #

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون