نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/12      16:3:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:226


نسخه چاپی
کشف تجهيزات پزشکي 6 میلیاردی قاچاق در رشت
گروه استان‌ها – گیلان - رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گیلان از کشف بیش از 567 قلم انواع تجهیزات پزشکی قاچاق به ارزش 6 ميليارد ريال توسط کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز رشت خبر داد.

سرهنگ " رحیم شعبانی " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر خريد، فروش و توزيع تجهيزات پزشکي خارجي قاچاق، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: کارآگاهان با استفاده از شگردهای پلیسی توانستند محل دپو و انبار کالاهای قاچاق در شهر رشت را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی از آن بازدید کنند.

وی ادامه داد: کارآگاهان در بازرسی از انبار مورد نظر بیش از 567 قلم انواع تجهیزات و اقلام پزشکی فاقد مدارک گمرکی کشف کردند.

سرهنگ شعبانی با بیان اینکه کارشناسان ارزش اقلام کشف شده را بیش از 6 میلیارد ریال برآورد کردند، اظهار داشت: در این راستا انبار کالای قاچاق پلمب و متهم 42 ساله با تشکیل پرونده تحویل مقام قضائی شد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گیلان با اشاره به عزم جدی پلیس در امر مبارزه با قاچاق کالا و ارز از شهروندان خواست، هرگونه مورد مشکوک را بلافاصله از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون