نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/12      16:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:148


نسخه چاپی
روحیه شهادت طلبی، رمز ایستادگی و مقاومت در برابر مستکبران
گروه استان ها– مازندران– رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در "بابلسر"، گفت: شهادت طلبی رمز ایستادگی و مقاومت در برابر مستکبران دنیا است.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین" سید علیرضا ادیانی" در مراسم یادواره شهدای محله "جوادیه" شهرستان بابلسر، ضمن تسليت سالروز شهادت حضرت امام جواد (ع) در خصوص محسنات و خصوصيات اخلاقي و سياسي آن حضرت در دوران استبداد به ايراد سخنراني پرداخت.

وی تصریح کرد: نقش اهل بیت(ع) این بود که در هر شرایطی از تبلیغ امامت دست بر نداشتند و به همین دلیل بود که خلفای عباسی آنها را بر نمی تافتند زیرا داعیه سیاست و حکومت داشتند.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی در بخش دیگری از سخنانش، اظهار کرد: امام خمینی(ره) به پشتوانه این ملت، انقلابی را رقم زد که یکی از ثمراتش خروج قرآن و اهل بیت(ع) از مهجوریت بود و شهدا با خون خود موجبات شناخت جبهه دوست و دشمن را فراهم کردند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا، گفت: اگر امروز ایران در مقابل همه  مستکبران دنیا ایستاده به خاطر همین روحیه  شهادت طلبی است و اگر می بینید رئیس جمهور آمریکا به دریوزگی افتاده و با عملیات روانی می گوید ما حاضریم با هیچ پیش شرطی با ایران مذاکره کنیم، نتیجه ایستادگی و مقاومت ملت بزرگ ایران است.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی، خاطر نشان کرد: درسی که از یادواره شهدا باید گرفت، این است که ما اگر امروز عزت، شرف، استقلال، پیشرفت، ایمان و اتحاد داریم همه اینها مرهون پایبندی به اصول و ارزش هاست و هرجایی که ما از اصول عقب نشینی کردیم، شکست خوردیم.

این مراسم با حضور سرهنگ "مفخمی شهرستانی"جانشین فرمانده انتظامی مازندران، سرهنگ "حسینی" فرمانده دریابانی مازندران، حجت الاسلام "قلی پور" امام جمعه شهرستان بابلسر، حجت الاسلام"رضایی"رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان و جمع کثیری از مردم شهید پرور شهرستان بابلسر همراه بود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون