نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/13      10:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:65


نسخه چاپی
آزادی بی حد و حصر فضای مجازی یعنی قتل عام خانواده ها/ محتوای آلوده فضای مجازی سالم سازی شود/ دشمن از طریق فضای مجازی به دنبال جایگزینی ضد ارزش به جای ارزش هاست
گروه استان ها-قم-رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از آزادی بی حد و حصر فضای مجازی، گفت: دشمن از طریق فضای مجازی به دنبال جایگزین کردن ضد ارزش ها به جای ارزش هاست.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین "مجتبی ذوالنوری" در جشنواره "چادرهای آسمانی" در جمع خانواده کارکنان فرماندهی انتظامی استان قم، با بیان این که حجاب در خانواده های نیروهای مسلح به برکت انقلاب اسلامی به عنوان یک سنگر حفظ شده، اظهار داشت: آنچه که امروز بیش از هر زمان دیگری برای مردم خطری جدی محسوب می شود، فضای مجازی است.

وی با بیان این که برخی ها فضای مجازی را به چاقویی دو لبه تعبیر می کنند، تصریح کرد: تعبیر من این است، تیغ این چاقوی دو لبه در دستان ما و دسته آن در دست دشمن است و نظام سلطه برای حاکم کردن فرهنگ خود و حذف فرهنگ های مقاوم دینی، اعتقادی، مذهبی، بومی و سنتی از فضای مجازی بهره گرفته است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که دشمن با تغییر باورها و ارزش ها به دنبال تغییر در فرهنگ و ذائقه مردم بوده تا ضد ارزش ها را جایگزین ارزش ها کند، گفت: برای شناسایی ذائقه افراد، بیشترین جست وجوی اینترنتی مورد رصد دشمن قرار می گیرد و سپس تحویل آژانس امنیت ملی آمریکا شده تا برای سبک زندگی مردم برنامه ریزی کنند.

وی با بیان این که امروزه دنیا با ابر رایانه ها اداره و به مردم خوراک فکری می دهند، اظهار کرد: ما بایستی محتوای آلوده فضای مجازی را سالم سازی کرده و این مهم از اصلی ترین وظایف دولت است.

حجت الاسلام والمسلمین ذوالنوری، گفت: مگر می شود فروش و عرضه مواد مخدر را آزاد کرده یا قوانین راهنمایی و رانندگی را نادیده گرفت، نادرست دانستن فیلترینگ یعنی افزایش نرخ طلاق چون بسیاری از فسادها محصول فضای مجازی است.

نماینده مردم قم و رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با بیان این که ما برای مطالبه امنیت اقتصادی، اخلاقی و جانی از نیروی انتظامی، باید بدانیم چه فضا و امکاناتی را برای پلیس مهیا کرده ایم، تاکید کرد: آزاد گذاشتن فضای مجازی یعنی قتل عام خانواده ها و به مثابه این است که گمرکات کشور را باز گذاشته تا هر کس هر چه خواست وارد کند، بنابراین نمی توانیم نسبت به فضای مجازی بی تفاوت باشیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون