نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/13      13:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:83


نسخه چاپی
بامداد امروز؛
یک تن و 425کیلو مواد افیونی در خاش کشف شد
گروه استان ها-سیستان و بلوچستان- فرمانده انتظامی استان از درگیری مسلحانه بامداد امروز پلیس با سوداگران مرگ و کشف یک تن و 425کیلو مواد افیونی در خاش خبر داد.
 
 
سردار"محمد قنبری"در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: با کسب خبري مبني بر جابه جایی محموله سنگین مواد افیونی توسط قاچاقچیان مسلح از مناطق مرزی به شهرستان خاش، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامي شهرستان خاش در این عملیات که با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همراه بود در قالب چند تیم پوششی با اقدامات گسترده تخصصي و رصد منطقه، موفق شدند ساعت 3 بامداد امروز ضمن شناسايي مسير تردد قاچاقچيان با اجراي کمين در مسير عبور آنان، 2 خودرو وانت حامل مواد مخدر را شناسايي و در يک درگيري مسلحانه آنان را زمین گیر کنند.

این مقام ارشد انتظامی تصريح کرد: در اين درگيري مسلحانه، تکاوران پلیس که ساعتي به طول انجاميد سوداگران مرگ با تنگ شدن عرصه بر خود ضمن رها کردن خودروها به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

سردار قنبری بیان کرد: در عملیات پاک سازی منطقه 2 خودرو وانت، یک تن و 180کیلو و 390 گرم تریاک، 125کیلو و 800گرم حشیش، 118کیلو و 870 گرم سایر مواد مخدر کشف شد.

فرمانده انتظامي سيستان وبلوچستان خاطر نشان کرد: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط استان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب پلیس در شناسایی باندهای قاچاق، سوداگران مرگ در امان نخواهند بود؛ چراکه چشمان تیز بین پلیس، هر لحظه ناظر بر اعمال آنان است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون