نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/13      14:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:275


نسخه چاپی
تلاش هاي نيروي انتظامي ستودني است
گروه استان ها- لرستان – استاندار گفت : خدمات و تلاش هاي نيروي انتظامي در جهت رفاه و آسايش شهروندان قابل تقدير است .

 

 
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، دكتر " سيدموسي خادمي " در جلسه اي با حضور فرماندهان  انتظامي لرستان  و كهگيلويه و بوير احمد در استانداري با تقدير از خدمات ارزنده سردار "حاجي محمد مهديان نسب" بيان داشت : پليس در جهت رفاه و آسايش مردم از هيچ تلاشي فروگذار نكرده و تلاش شبانه روزي نيروي انتظامي قابل تقدير است.

وي نقش نيروي انتظامي در برقراري نظم و امنيت اجتماعي را مهم ارزيابي کرد و گفت: نيروي انتظامي ايجاد کننده امنيت پايدار در جامعه بوده و اين امنيت به مدد تلاش هاي بي وقفه كاركنان خدوم و هميشه بيدار نيروي انتظامي به دست آمده است.

استاندار گفت: رسالت نيروي انتظامي، تامين نظم و امنيت است تا بتواند پناهگاهي محكم براي مردم ايجاد كند و در سايه آن، شهروندان احساس آرامش و امنيت داشته باشند.

دكتر خادمي در ادامه پليس را يک نيروي ولايي و ارزشمند خواند و گفت : ولايت پذيري ، مردمي و مکتبي بودن ويژگي بارز پليس ايران است و همين ويژگي ها باعث تفاوت پليس نظام مقدس جمهوري اسلامي با ديگر پليس هاي جهان است .

وي با بيان اين كه همه مأموريت های پليس در راستاي نيازهاي مردم و جامعه مي باشد گفت : همه مکلفند در استقرار امنيت با پليس همکاري و مشارکت داشته باشند .

به گفته استاندار پليس با همدلي در کنار ساير دستگاه هاي خدمات رسان ، نظم و امنيت را به عنوان مهمترين اصل پيشرفت بشر برقرار کرده كه جاي تقدير و تشكر دارد .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون