نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/13      15:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:265


نسخه چاپی
مهار 2 آتش سوزی با همکاری پلیس راهور پایتخت
گروه استان ها – تهران بزرگ- رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک از همکاری پلیس راهور پایتخت با عوامل آتش نشانی در 2 حادثه آتش سوزی خبر داد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد رازقی" در توضیح این خبر گفت: روز گذشته در 2 حادثه آتش سوزی که در مناطق ۱۱ و ۱۲ تهران به وقوع پیوست ماموران پلیس راهور پایتخت با ایجاد محدودیت های ترافیکی و بستن معابر منتهی به این حادثه ها از ترددهای غیر ضروری جلوگیری و به مهار آتش توسط همکاران آتش نشانی کمک کردند.

وی بیان داشت: در حادثه اول که در ساعت ۱۷:۱۵ روز گذشته در خیابان لاله زار در یک انبار قطعات الکترونیکی به وقوع پیوست؛ کارکنان منطقه ۱1 پلیس راهور، در خیابان جمهوری ابتدای لاله زار اقدام به ایجاد محدودیت ترافیکی کردند که با این کار خودروهای امداد رسان سریع تر توانستند در محل حریق حاضر شده و آتش را اطفا و مهار کنند.

حادثه دوم نیز آتش سوزی در یک باب مغازه در خیابان وحدت اسلامی بود که کارکنان منطقه ۱۲ پلیس راهور با تسهیل تردد و روان سازی ترافیک با عوامل اورژانس و آتش نشانی همکاری داشتند و موجب شد عوامل اورژانس بلافاصله در محل حاضر شده و 3 مصدوم را در همان محل مداوا کنند.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک از شهروندان خواست: در مواقع بروز حادثه از ایستادن در محل و تماشای حادثه جدا خودداری کنند و موجب ایجاد ترافیک نشوند.

سرهنگ رازقی تصریح کرد: ایستادن و نگاه کردن باعث می شود که عوامل امدادی نتوانند خود را به موقع در محل حادثه برسانند ؛ امدادرسانی به حادثه دیدگان به کندی صورت خواهد گرفت و شاید نتوانند جان انسانی را نجات بدهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون